Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PsycHo88

    senior tag

    Sziasztok ! Bocsi hogy ide írok ! Ezt a kérdést először a ram topikban tettem fel ! Ott azt a választ kaptam hogy ebben a topikban van pár ram mágus :) Szóval be másoltam a kérdésem ide hát ha tudtok nekem segíteni .
    A véleményetekre lennék kíváncsi ,illetve a segítségetekre .
    Jelenleg van egy Team Group 8Pack Edition 32GB (2x16GB) DDR4 PC4-28800C16 3600MHz Dual Channel Kit a gépembe , olvastam a weboldalon ahol vásároltam a ram hosszá szólásokat ,és láttam hogy ez a ram elvileg elég jól bírja a tuningot . Aztán az egyik hozzá szoló be linkelte a weboldal fórumját és el keztem olvasgatni csak kíváncsiságból , ezzel nincs is semmi gond . Gondoltam kipróbálom azokat a beállításokat amiket ott láttam , De valamiért nekem egyik beállítás sem működött , kivéve persze az xmp ami16-16-16-38 & 3600 MHz, és ez lenne a kérdésem hogy miért :F :U
    Talán azért mert ezek a beállítások INTEL platformot lettek tesztelve ?
    A CPU-m 5950x az alaplap pedig egy Msi x570s carbon max wifi (legfrissebb Bios) .
    Egyéb ként kipróbáltam a Ryzen DRAM Calculator-t is beállítottam azokat a paramétereket amitket a Ryzen DRAM Calculator-ba kaptam, kb ahogy elfogadom a beállításokat újra indul a gépet és a bios-ig nem jutok el A02 hiba kód és fekete kép :U

    Válaszotokat előre is köszönöm ! :R

    És bocsi az amatőr kérdésekért :D

    [ Szerkesztve ]

    Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Új hozzászólás Aktív témák