Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    Sziasztok!
    Ki mit csinálna?
    Összepakoltam a cuccokat, Asrock B550M-itx/AC lap, legfrissebbhez képest decemberi bios, ami az 1.5-es, a feletti verziószámokra pedig ezt írja. Namost egy ryzen 7 5700G van benne, minden megy, audio- vga drivereket akartam leszedni, erre most látom, nehogy frissítsem a biost, na de miért? Okozhat az gondot, hogy ami most benne van, az Cezanne, és az nincs a listában? Minden működik, vha lenne cd olvasóm, és onnan tolom fel a drivereket, vagy előre leszedem, most vissza se kerültem volna a gyártó honlapjára...

    Ráadásul jól megszívtam, vettem fincsi 32GB DDR4 ramot, erre olyan madasak, hogy az idcooling is60-as hűtő pár mm híján épp nem fér fel. Úgyhogy vissza kellett rakjam a gskill 16GB-ot, ezt meg tehetem fel az apróba, én meg kershetek valami alacsonyabbat. Pedig olyan kivitel, tömeg az a borda, hogy öröm ránézni... És nem fér rá a hűtő.. :D

    De jó lesz ez, megy szépen minden.

    Jó kis Arctic MX5 paszta, babakék, de elég jól terülős, ragacsos, nem csúszós. ID cooling gyári paszta, coolermaster paszta is hasonló állagú.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák