Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rambustibi

    őstag

    válasz #45185024 #4257 üzenetére

    Legyen külön topikban a Vega 56, Vega 64. Ezen felül legyen külön pluszba a léghűtéses és vízhűtéses verzió, mert nem ugyanazok, és hamarosan külön topik kell pluszban az egyedi hűtésű Vega 56-nak és külön az egyedi hűtésű 64-nek is! Nem érdekes, hogy ugyanaz az architectura... picit nevetséges vagy!

    Milyen Vega problémám volt? Eddig neked van csak problémád...
    Hogy ne legyen problémád, lelépek innen, csinálok egy külön Vega Frontier topikot magamnak.

    Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz #45185024 #4257 üzenetére

    Egyébként a vega8nak a 2200G-2400G topikban a helye, mivel az apuhoz tartozik, ez egyértelmű volt (mondjuk mivel kisvegaa az igp, még itt is lehetne helye, pont azért, hogy ne huszonhatezer kis/halott topikban probáljanak az emberek tájékozódni), pl. Szerverrel sem fognak val idejönni, és a beragadt ajtós szöveg meg egyértelmű hülyeség...

    Aki frontiert vett, az talán csak tisztában van azzal, hogy mit tud felrakni hozzá drivert.

    Ezen meg jót mosolyogtam:

    vega not found mac os fatal error 4832826
    :)

    Szal ha nem bánod, most nagyon nem értek veled egyet. Akár kisvegazunk, akár naggyal toljuk, inkább tenném egy topikba mindet, mintsem azért ne találjon valaki infót, mert egy halott topikban teszi fel a kérdést.

    Mondom, less rá: i5-5675C / i7-5775C. Nagyon jó procik, élvezem használni, de nem a prohardverről szereztem be az infót, pl mégis mennyit tud... (pl sokáig csak az enchanced multicore volt engedélyezve az alaplapon, mert amúgy nem jött elő sosem, hogy kéne a plusz MHz, ami még benne van, de pl overclocker.netről tudom, hogy megy valahol 4,2 GHz körül is. Illetve az sem egy közismert tény, hogy a C ugyanazt jelöli mint a K... Itt kb halott a topikja, mert niche termék lett, nagyon kevés ember váltott az 5ik core generációra, sokat késett és nagyon hamar jött rá a 6ik generáció. Valószínűleg a két kezemen meg tudnám számolni, hogy hány Broadwell-C (H) van kézben a prohadrveren, illetve használatban.)

    Szal egy szó mint száz: én igenis idevenném az összes VEGA arch GPU/IGP-t.

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák