Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koszos91

    tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni, hátha valaki már találkozott hasonló esettel.

    A következő történt:
    A gépet bekapcsoltam, majd jött rá egy windows update amit fel is tett és utána ment minden rendesen. Majd a következő bekapcsolásnál, ahogy bejött az asztal villant egyet a monitor, na gondoltam megint a radeon szarakodik valamit. Mikor megakartam nyitni nem tudtam, és azt írta ki hogy a radeon software nem egyezik meg az aktuális driverrel.
    Jó akkor frissítettem a radeon-t majd láss csodát szépen működött minden. De ezután jött az igazán furcsa dolog, hogy valamiért alap állapotban (magyarul nem fut semmi a gépen) szépen lassan elkezd dolgozni a videokártya (de nem mint az őrült, hanem pár másodpercenként emelkedik 1 fokot, addig amig be nem kapcsol a venti és ez így megy folyamatosan) és a szokásos windows-os dolgokon kívül nem ment semmi.

    Szerintetek mi lehet a gond? Szükséges lenne egy régebbi windowsra visszaállni? Vagy vírus lehet?

    Segítségeteket előre is köszönöm!

    - Anya megyek cseresznyét szedni! - De hát tél van Pistike! - Tudom... sapka, sál!

Új hozzászólás Aktív témák