Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Asbee #38389 üzenetére

    Az After ha csak hozzáérsz az Apply vagy Reset (!!!) gombhoz már elszúrja a gyári feszültségtáblát... Úgy kell a ventit állítani, hogy ne is érj hozzá, vagy utána WattMan reset. Ez egy fura hülyesége ennek a sorozatnak, hogy mivel itt már a DVFS miatt minden órajelhez tud számolni magának a csip megfelelő üzemi feszültséget, így nincsenek már meg a korábbi fix lépcsők, így gondolom emiatt nem is tudja rendesen megállapítani az alapfeszt... Az After meg valamiért ráerőszakolja a driverre a beteg manuális kiinduló feszeket... WattMan-ban látszik is, hogy átkapcsolja automata feszről a hülye manuálisakra. [link]

    (#38392) Asbee: Én amúgy írtam neked egy kombót, ami 100% jól működik együtt, legfrisebb win10-en is: [link]
    Tuti vannak jó frissebbek is, neked meg egyszerűbb, mert csak a ventit akarod Afterrel, az órajelekhez és auto feszhez meg jó a WattMan is szvsz.

    Szerk: Igen, nekem is emiatt van After, az le tudja vinni 12%-ra is a ventit (550rpm a Nitro-n, szeretem), illetve le is tudja kapcsolni, és a 2 fok hysteresis is hasznos, ezek nélkül a WattMan szabályzása nem az igazi. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák