Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Levi_det

    kezdő

    Helló!
    A segítségetek kellene.
    Kb 2 hónapja vettem egy vadonat új gépet, 1080p 240hz-hez, amiben egy ryzen 5 1600x, egy sapphire radeon rx 590 nitro+ SE, 2x4 gb hyperx 2666mhz ram, egy cooler master V550 550w-os táp ami 80+goldos, és ezek nyugszanak egy asus prime A320M-K-ban.
    A baj az az, hogy kb 2-3 hét után elkeztem azonnal crashelni, ha egy játékot, vagy gpu igényes dolgot elinditottam, ezért kicseréltem a garival a kártyát. Tegnap jött meg az új kártya, és ugyanúgy crashel. DDU- val újra lett rakva minden driver, minden a legfisseb, és szerintem ez 3 dolog miatt lehet, de ezek nagyon halvány sejtések. Az egyik, hogy a gpu- ba bemenő kábel a hibás, mert az 8pinen veszi fel az áramot, és egy 6 és egy8 pinesen adja le. De akkor miért működött két hétig? A 2. Hogy az alaplap a hibás, mivel az a gépem legesleggyengébb darabja és lehet hogy egy 14 ezres alaplap elfüsöl ekkora terhelés alatt.. de megint csak, elötte működött... 3. Pedig, hogy a ramok a hunyók, bár ezt kétlem, mivel jó minőségűek, és 2400mhz- voltak akkor még használva. :W

    Szerintetek mi lehet a megoldás, és miért crashel a gép? :))

Új hozzászólás Aktív témák