Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    válasz freezer922 #22654 üzenetére

    Én 2560x1024-ben játszottam vele, és nekem megfelelt, de játéka is válogatja és persze a beállításoktól is függ:) 60 alatt volt az fps némely játékban magasabb grafikai minőség mellett, de engem mondjuk ez kevésbé zavart. Youtubon egyébként elég sok friss 2K-s teszt videó van a 480-ról, keress rá tényleg egy csomó játékról van videó :)

    Nagy általánosságban én azt mondanám, hogy 2K 60+ /stabil 60 fps-t megcélozva már kompromisszumos a dolog, az meg már csak tőled függ, hogy neked ez okés e vagy sem.

    Kettő darab kártyával én a helyedben mindenesetre nem próbálkoznék, elég sok zűrrel jár, ráadásul most amúgy sem kapni ilyen kártyákat vagy ha igen, akkor aranyáron. Ha nem sürgős, akkor várj a vegára..sajnos más opció per pill nincs AMD oldalon (580 alig ad többet), a másik oldalon a 1080 már biztosan elég, esetleg a 1070 is bár az szintén kompromisszumos tud lenni még itt-ott, ezekről is sok yt videó van :)

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák