Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    @Speed(R): Ezzel olyan téren vitatkoznék, hogy kb. 100MHz kell pluszban és megvan..

    Pontosan. Szóval ha 100Mhz-et húzol a 7970-en, akkor ugyanúgy elhúz.

    nincs akkora difi köztük, hogy teszemazt egy 1200on járó 7950től elhúzzon a 7970..ettől független jól jöhet az a kis plusz.

    Már ha jár 1200Mhz-en az a 7950. Az enyém, és a környékemen lévő egyik 7950 sem tudott soha 1200Mhz-et. Ha kifog egyet, ami megy 1200Mhz-et, akkor hurrá, lelépett egy 7970-et. Emiatt érdemes akkor 7950-et venni az adott árakon szerinted?

    @TechN7ne:Ekkora baromságot már ne is haragudj ,ezeket az információkat honnan veszed ,álmodtad esetleg elképzelted?

    100MHz-k vannak a kártyák közt ,semmiben sem különböznek egymástól csak órajelben...

    "Fontos eltérés, hogy míg a HD 7970-eken helyet kapott Tahiti XT 2048 számolóegységet tartalmaz, addig a PRO jelölésű verzió már "csak" 1792 darabot. " Forrás (jó messzire mentem érte ám!)

    Én kérek elnézést, szóval mint a Tudás hordozója világosítsd fel a topicba látogatókat a jövőben. Ezúton is részvétem nekik.

    Inkább ki is veszem a kedvencek közül, látom felesleges egy másodpercnyi időt is áldozni a topicra, hiszen én csak álmodozok meg képzelgek... :U

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák