Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz Cifu #41481 üzenetére

    Részemről azért ajánlottabb a 7950/280 kártyák mert a memóriák nincsenek túl húzva ,nem mindig vannak jól lehűtve és 384bit mellett elenyésző a különbség alap vagy húzott órajelű tahiti kártyák közt.
    Én is próbáltam húzni ,de igazság szerint ha nagyon megcibáltam is nyertem max. 2fps-t vele játékon belül.
    Gpu -val lehet játszadozni ha megy rendesen és jól le van hűtve ,memóriákhoz én személy szerint inkább nem is nyúlok és igen ,én is találkoztam már olyan 7950/280-al ami simán ment alapon 1200-akat ,mondom a mostani 280-am is nagyon szépen duruzsol.
    280/280x fórumban is inkább a sima 280 az ajánlottabb jó hűtéssel ,azok bírják sokáig ha nincs birizgálva a mem. órajel ,280x csak akkor lehet érdemes használtan ha van rá garancia ,és még belőlük van azért néhány garis.

    Fizikailag meg már tök mind1 hogy 2048 vagy 1792 mittomén számolóegység van bennük ,annyira pici a különbség hogy nem érzed meg játékokban ,az órajel növekedést azt viszont nagyon ,látványosat tud dobni a teljesítményen akár +50MHz többlet ,nem hiába ragadtam le itt,ennyi pénzért boltban 70k-ért sem tudtam venni jobb kártyát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák