Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz Zoli1222 #6279 üzenetére

    Az aki ért hozzá akinek van a modellezéshez, vagy nah mondjuk van egy kis kézügyessége, és jó szerszámai értem ez alatt finom órás csavarhúzó, még a legelvetemültebb szervizes sem talál rajta kivetni valót, ha a kezébe kerül és nézheti nagyítóval. Én biztos meglépem a dolgot ha akad olyan hűtés ami a gyárinál jobb, nem vizet értem ezalatt az egy más kategória :DDD . De mivel a legnagyobb többsége az ilyen jobb hűtésnek bent kavarja a meleg levegőt, tehát hatásfok csak rosszabb, többsége a usereknek rossz szellőző házban járatja, csak felesleges pénzkidobás. Inkább bespájzolok 4890-es hűtőkből(csak a ventijükről van szó, backalte ugye nem kompatibilis) próbáltam már, azok legalább nem kopognak, kattognak eleve gyári hibásak mint ez a széria(ezt onnan tudom hogy cseréltem már egy versenyzőnek gyönyörű szépen megy vele, és nem kell félni hogy ezen a kártyán visítani fog ugye, mert olyan jó az energia menedzsment a kártyán hogy max 30%-on megy ha terhelést kap bőven az elviselhető alatti hang és szélzaj). Nekem még nem kellett cserélnem, de nem fogom ezért a kártyát visszaküldeni ha kell persze Yana mester kicseréli sec perc :DD mivel jó helyen vettem :R majd ha döglődik pár év után akkor, meg ugye minek cseréljem mert már elavult lesz, jöhet az új széria(de én rendes gyerek vagyok szeretem megőrizni a dolgok állagát így tuti kicserélem). Ezeknek a ventiknek az élettartama 2-ő év az biztos, hogy pont addig menjenek amíg kijön az új széria. De nem értem miért a legfontosabb elemen kell spórolni egy ilyen prémium kategóriás kártyánál, ebbe az árba belefért volna egy folyadékcsapágy is avval semmi gond nem lenne, és 150000 üzemóra búgás-kattogás mentesen garantált azaz 10-év. Magasan szarnak ránk csak a pénzünk kell, meg ugye olyan hogy tartós fogyasztási cikk az megszűnt létezni. Sajnos átfogó tesztet nem tudok csinálni szétszedve letesztelve játékkal mert időm erre nincsen. Meg ezt szerintem már megtették jó sokan külföldön és itthon is.

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák