Hirdetés

  • V Rising teszt

    gp Két évvel ezelőtt nem várt sikert hozott a Stunlock stúdió számára a V Rising, és most minden földi jóval teletömve kiléptek a korai hozzáférés árnyékából is. Nézzük, mit is hoznak a teljes pompájú véres kalandok!

  • HYTE THICC Q60: a legvaskosabb vízhűtés

    ph Extrém megoldásokat és különleges külsőt vonultat fel a fiatal gyártó kompakt hűtője.

  • Elkaszálhatja az Apple az iPhone Plust

    ma Az iPhone Slim viszont apróbb és vékonyabb lehet.

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Pro!Petya #8114 üzenetére

    Nekem a proci értékek elég gyatrák a tiédhez képest, a kártya nem is teker csak 80-90% közt a benchmark alatt:

    Nekem B550 Strix-F (WiFi) lapom van a legutóbbi BETA Bios 2006 (AMD AM4 AGESA V2 PI 1.2.0.1 Patch A) van fennt és minden full default a BIOS-ban csak a RAM van DOCP 3200C14 meg FCLK1600.
    SOTTR alatt is ha Highest preset akkor benchmark végén 78%GPU bound ha pedig manuál mindent kimaxolok RT nélkül akkor 85%GPU bound szóval lenne még bőven a kártyába FPS, a diagram alapján látszik is, hogy a bench vége felé ahol a népesség van ott esik vissza a GPU a CPU mögé.

    Ezek még ResizeBAR nélküli VBIOS mérések csak mielőtt felteszem gondoltam lefuttatok pár benchet.
    RDR2 -ben ti milyen grafikai beállítások alatt méritek a bencheket? Én manuál kiszoktam mindent maxolni mivel bírja a kártya, a Reflection MSAA-t szoktam x2 vagy x4-re tenni. :R

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák