Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz Mumee #412 üzenetére

    Én egyelőre ennyit találtam, gondolom majd ma vagy kedden már több helyen lesz listázva.
    De én refet nem hiszem hogy veszek, egyrészt kizártnak tartom, hogy hűvös és csendes is legyen, plusz valószínüleg a tuning sem fog úgy menni mint a custom modelleken.
    Ha lehet is húzni, akkor meg megint a fenti 2 dolog nem fog teljesülni, vagy meleg lesz, vagy hangos, vagy mind a kettő.
    Épp ezért én inkább várok a custom megoldásokra.
    Az ár amúgy meg sok mindentől függ. Ha nem lesznek készletek, vagy nem lesz folyamatos az utánpótlás akkor valószínűleg ezeken is lesz már a nagykerbeérkezéskor felár.
    A legnagyobb probléma inkább az, hogy idén december 18 az utolsó dátum amikor kb érkezik bármi is a nagykerekbe. Utána az ünnepek miatt megáll az élet, és kb január 2-3 hetében indul be újra. Emiatt előfordulhat, hogy csak annyi készlet lesz ami induláskor kerül a boltok polcaira, és utána 1-3 héten belül még jön nagyon max 2 szállítmány (utóbbival esélyesek az első custom modellek, bár ugye most sincs még hivatalos infó mikor is jönnek pontosan) és aki tud venni az örül a többiek majd januárban.
    A dec.18 meg személyes tapasztalataimra alapszik az előző 8-10 évet figyelembe véve.

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák