Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Zorel #3149 üzenetére

    Mindenki pénzből él meg így engem nem zavarnak ezek a tesztoldalak de nem is nézem őket.
    6800XT sajnos nekem nem elég mivel én mindent szeretek max grafon futtatni 1440p-n ebbe beletartozik az RT is ha van. Erre a 3080 jobb de persze drágább kártya is. Akit egyáltalán nem izgat az RT annak a 6800XT-t ajánlom mindenképp várja meg milyen árakon lesznek AIB kártyák mert amúgy felesleges a 3080 neki. Másik érvem a 3080 mellett, hogy én rühellem a TAA élsimítási megoldásokat ezért ahol tudom, pl a Red Dead Redemption 2 kikapcsolom és feltolom a resolution scale-t x1.5-re ami majdnem 4K elvileg. Így a 3080-on jobban futott a játék de csak annyival hogy 55-60fps míg 6800XT 45-55fps tehát másnak lehet a 6800XT is elég lenne mert neki a 45fps is még fluid. Nagyon xar és nehéz a helyzet a két kártyával tényleg aki betudja szerezni mindkettőt és SAJÁT MAGA letesztelni a SAJÁT MAGA elvárásainak tud csak igazán dönteni.

    *szerk.:
    Abu által linkelt oldalak lehet hogy nem max grafikán teszteltek elvileg very high-ot ír a legutobbi német oldal. Lehet úgy jobban megy a 6800XT és ultrán már kezd elfogyni a compute. És mint írtam én mindent max-ra állítok és úgy játszok, tesztelek. Ott a Gears 5 ott van Insane beállítás is amit csak manuál tudsz belőni de a tesztoldalak csak rányomnak az ultra preset-re ami NEM maxolja ki a játékot amúgy. Ugyan ez a SOTTR ha legnagyobb preset-re is mész se lesz minden maxon te még manuál tudsz rátenni.

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák