Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Mumee #1560 üzenetére

    Én mondjuk épp lesz@rom hogy melyik szíliciumvölgyi tech multi logója van rajta, de ettől én is tartok, meglátom milyen lesz (már ha sikerül venni) ha meg nem jön be eladni még simán el lehet annyiért amennyiért veszi az ember, de egy próbát mindenképp megér, mert nagyon ígéretes az új navi :K

    Nekem legutóbb nagyon elegem volt, laggolt a felvétel, tehát külön appot kellett keresnem amivel lehet felvételt csinálni, tearingelt, amint a freesync csak enyhíteni tudott megszüntetni nem, witcher konkrétan laggolt, hiába volt meg az fps, nem volt az igazi (megkérdeztem mért van az, azt mondták ez ilyen :F van aki nem is látja), többször nem volt kép amikor reggel bekapcsoltam a monitort és újra kellett indítani, AB nem működött, ventiprofilt is úgy kellett ügyeskedni, hogy csak bizonyos driver mellett tudott működni, az olyan apróságoktól meg falra másztam, hogy az ablakok mindig átméreteződtek, hogy ultrawide monitoron nem tudta a két ablak 50-50-ben megosztani a kijelzőt, hanem mindig belenyúlt egyik a másikba etc..

    Bár azt mondják 5700xt is rengeteget javult új driverrel, remélem ez ennél így is maradt, és nem kell javulni sehova, mert alapból minden fasza :K

    mondjuk volt pár cicergős nvidiám, attól is falra másztam :DDD

    szerk. nálam sajna még semmi csomagszám (6800xt) :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák