Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz BeZol #13153 üzenetére

    igen, csak az x4 már nem halk :d valamit elqrtak, talán a hőcsövek lettek nagyon vékonyak
    ellentétben a 3060ti x3 az teljesen korrekt, sőt - fogyasztásban meg ugye alig van aközött és 3070 közt -
    cw ugyanúgy lehet nv-nél is, az nem amd/nv függvénye
    a mérleges 3070 tényleg olyan szintű cw-t tolt hogy valami eszméletlen, pedig suprim ;] és több táppal is
    gw phoenixből 3 volt nálam, mind cw mentes 3070, topikba is sokaknak volt cw mentesen különböző tápokkal, de egy tagnál volt cw....szóval ez ilyen
    nekem értelmes ventitől az 1300rpm is épp elfogadható, de még nem érzem halknak egyáltalán - ha meg gagyi akkor 1000 rpm-en is hangos egy 80/90-es -
    tudom hogy ki kell próbálni, csak mostani helyzetben egyáltalán örülök ha lövök valamit ( : aztán kiderül mi lesz, cw-s kártya sokkal kevesebbekért sem maradna :)

    DroiDMester
    oké hőfok jobb
    de érdemes fenntartással kezelni, hangerő és hőfok a "nagyoknál" is sokszor eltér - lehet azon múlik éppen ki fizet jól ;] vagy mennyire jól/nem jól pasztázzák újra a vga-t -
    hangerő mérése az külön téma

    Jacek
    köszönöm, kihagyom :R tömege is kevés, nevében nitro
    valahol azért gyászos, hogy a pulse 5600xt 800rpm-ig lement...egy "sz@ros" pulse
    xfx-et akkor sem vettem mikor 42e-ért dobálták alzán az 580-ast, valami rengeteget látok mindig neweggen hogy vagy elhullik fél éven belül, vagy gondok vannak...lehet változott, de nem vállalom be
    marad a sötét(?) oldal :)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák