Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZsoltee

    veterán

    válasz arnoldito #6312 üzenetére

    Igen, igazad van, erre jutottam tegnap én is. Illetve a 19.12-es drivert tettem fel DDU pucolás után. Jobb lett a helyzet.

    Meg lett az új optimum is kitolt tdp keret mellett. 1.100 V és 2050 mhz. Ez gyakorlatban kb 100-150mhz-el kevesebbet jelent, 1900-1950mhz-et tart néha kicsit felette, néha kicsit alatta. Ha hőfokok is elfogadhatóak voltak. A pötty meg 5150 körül, ha jól emlékszem.
    Megnéztem a csúcsot is. 1,2V 2150mhz mellett 5400 pontot kaptam. Csak itt hangos és forró volt.

    A tanulság, hogy ki kell tolni a TDP-t legalábbis ennél a PowerColor kártyánál. Valamiért különben nem engedi még 200W közelébe sem, pedig az 5700XT TDP-je 125W.
    Amiatt, hogy nem tartja rendesen az órajelet csupa mikrolag volt. Kipróbáltam csak a WOT-ot, de hiába volt több fps-em, a mikrolagok miatt élvezhetetlen volt a játék. Céloznál lőnél és lagolt. Ma ha hazaértem kitolt TDP limittel is kipróbálom. Illetve most megvan a kiindulási alap és kiderül mennyit, mit kell hangolni a játékok melletti stabil működéshez.

    (#6315) Ochocinco46:
    Kár, hogy most, ha így lett volna múlt héten az lett volna a PowerColor miatt. Bár lehet azzal is szívtam volna.Mondjuk szeretem a PowerColort, volt 1950GT-m meg 7870 LE-m is tőlük. Nagyon jó kártyák voltak.

    [ Szerkesztve ]

    A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

Új hozzászólás Aktív témák