Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cseneles

    őstag

    Sziasztok!

    Vásároltam egy ASUS TUF Gaming RX5700 kértyát amihez nagy reményeket fűztem mivel teljes VRM szekciója van hála asusnak, 7+1. Ezzel nincs is semmi gond megy a GPU rendesen 1,1v@2000Mhz stabilan. Na már most azzal a vásárlás után szembesültem, hogy nincs a kártyának memória hűtése. 30perc játék után alap órajelen 106c. Gyártói specifikációban max 95c szerepel... :W Nem volt mit tenni, gyártani kellett hozzá hűtést. Igaz hogy lopott az ötlet de tökéletes kivitelezés lett a végeredmény. Loopoltam tesztet és ezze a kis moddal a GPU 72c lecsökkel 82c maximumra a memória hőmérséklet és kicsit nyertem a GPU hotspooton is az maximum 92c

    Lézerrel vágattam ki 1,5mm aluminium lemezből 1300ft volt anyaggal együtt, bár a tökéletes az 1,2mm ha lehet olyant beszerezni mivel picit eltartotta a hűtőt a Dieről és melegedett a GPU. Csiszolnom kellett belőle de így már tökéletes. A padok 0,5mm és hátúl a backplate alatt 1mm illetve 0,5mm hogy átadja a hőt a gyár hátlapnak is. a csavarok M3 12mm kellett volna de csak 16mm-t kaptam azért lógnak ki.

    Ha valakinek kell az AUTOCAD pontos tervrajz szivesen megosztom.

    [ Szerkesztve ]

    Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

Új hozzászólás Aktív témák