Hirdetés

  • Wizardry: Proving Grounds of the Mad Overlord teszt

    gp 43 év szinte beláthatatlan idő a videojáték-világban – márpedig az első Wizardry idén tölti be ezt a kort. Most az eredeti legenda az eredeti játékmenettel, de megújult látványvilággal tért vissza.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Nokia 3210 - felélni az örökséget

    ma A HMD ismét elővett egy klasszikust, hogy újra kiadják. De ismét csalódás lesz azoknak, akik az eredeti modellt is használták. És lehet, hogy másoknak is.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crvsh3R

    senior tag

    Van arra mód, hogy ne közvetlen a TV hangerejét állítsam a távirányítóval, hanem az android rendszer (ergo maga a Fire TV) hangerejét?
    A problémám az, hogy ha átváltok a TV-n külső hangkimenetre (SPDIF-en keresztül használnék egy Ugreen bluetooth transmittert, ami ellát 2 db Sennheiser fülest), akkor azok hangerejét csak akkor tudom a távirányítóval vezérelni, ha maga az android rendszer hangerejét vezérlem, mert a TV-jét ugyebár ilyenkor nem tudom.

    Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

Új hozzászólás Aktív témák