Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fairi

    addikt

    válasz V/ #41805 üzenetére

    "Nem hiszem hogy június 21 óta ezt nem tudták volna megcsinálni."
    én igazából azt nem értem, miért tételezed fel, tényleg szorgalmasan dolgoznak és mindent rendben intéznek. U-s csomag ömlesztve jön, élve postások szavával. Kupacot megcsinálja vagy jövőhétre marad vagy 15 napig semmit nem tesz, értesítőt átadja vagy mégse adja oda, nincs valódi következménye. Ezek hivatalosan nem érkeznek be sose, hivatalosan nem is léteznek. Ahogy te mondod és a posta "megérkezésük kamu"

    Ha állami levélmegrendelés jön akkor kb mindent sutba dobva időre szét kell szórniuk azt. Ilyenkor hozzá se nyúlnak a külföldi levélküldeményhez.

    Ismerve Zugló1 postát, mert ők a munkahelyem helyi postája, teljesen elhiszem 40 napig nem dolgoznak fel egy csomagot vagy elfelejtenek értesítőt küldeni.

    Július óta pl egyetlen levélküldeményt se adtak át nekem (Bp62-öt tudtam helyre pofozni, Zuglo1 munkahelyi), ajánlott megérkezik oda, U-s egyse. Nem hiszem el 30 napja egyetlen U-s se érkezett volna be hazánkba.Több mint 10 db U-s küldeményen van úton jun15 óta (7-et mutat az NPKK, júl. 6, 9, 14 stb)).

Új hozzászólás Aktív témák