Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • herion

    tag

    Ma zavar keletkezett az erőben az MPL-nél. A semmiből kaptam 1 órája egy mailt, hogy a kézbesítőnél a PNLUC csomag (ami már 4 napja az országban pihen) és ma fogja valamikor kihozni. Akkor látom, hogy a név és a cím nem az enyém, egy tőlem kb. 40km-re lévő település van megadva kézbesítési címnek.
    Fél óra telefonálgatás és bizonyítás után -hogy az enyém a csomag nem P. Balázsé- elvileg holnap már hozzám szállítják ki.
    Azért ez elég nagy baki részükről, még szerencse, hogy a telefonszámom és az email címem passzolt, így időben tudtam lépni..

    A másik, egy ECS rendelés ami már augusztus 22-e óta nem mozdul. 23 dolláros rendelés augusztus 15-én adtam le, standard shipping és 15 napos szállítással volt rendelve. Bíztam benne, hogy idővel majd átvált EO vagy PNLUC TN-re.
    Ez ugye nem történt meg, pénteken jeleztem az eladónak a dolgot, a kedves barátom legyek türelemmel üzeneten kívül mást nem reagált.
    Na most a türelem már elfogyott, így valamit lépni szeretnék, leginkább a 8000 forintomat akarom visszakapni.
    Kérdés, hogy ha nyomok egy visszatérítést akkor az Ali ebben az esetben szó nélkül visszautalja majd a pénzem?

    Who Let The Dogs Out?

Új hozzászólás Aktív témák