Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz mdk01 #8320 üzenetére

    Nem az volt a lényeg hanem pl annak nem 4 lába van hanem jó esetben teljes felületével fekszik fel, az én komódom pl totál alkalmatlan mert nem a két függőleges oldalfalon fekszik fel a felső lap hanem azok közé van eredetileg ragasztással és csapolással berakva, ez ezért is kapott 3 10 centis csavart azok tartották, amit linkeltek egy fokkal jobb de azért majd fél tonna az komoly súly. Mondjuk ha kiveszi a lábait az a legegyszerűbb és lehet akkor sem árt még valami erősítés. Az sem mind1, hogy milyen a lakás, ahol pl egyszerű téglából van boltívesen összerakva a pince plafonja ami ugye a padló és azon némi beton az nem túl erős, igaz én csak kandalló építésnél számolgattam ilyesmit az pedig jóval komolyabb súly de ott már komoly gondot jelent ilyen téren az elhelyezése :)

    Mindenesetre érdemes alaposan átgondolni az ilyesmit :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák