Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Berci77

    tag

    válasz Piftuka #13000 üzenetére

    No várj csak. Azt én is ki tudom számolni, hogy ezt megrendelnem mennyivel olcsóbb, mint postaköltséggel a Laddákat, tehát nem ez a kérdés.
    Inkább általánosságban az, hogy évek óta kiemelten arról szól a diskurzus, hogy sokan veszik fillérekért az Aldi/Lidl akksikat, amik azért hullanak és merülnek rendesen, illetve csúcs az eneloop vonal, meg a Ladda, de nem nagyon esik szó az egyéb márkás LSD akksikról, mint akár pl. a GP Recyko+ Pro. De van az összes nagy és neves gyártónak is hasonló. Ezekkel kapcsolatban nem túl sok tapasztalatot oszt itt meg a nép, mintha beragadt volna a lemez a Laddáknál, pedig előfordulhat, hogy valaki jó áron tudna hozzájutni más típushoz, ami nem eneloop, de nem is feltétlenül a szenny Tronic/Activenergy. Személy szerint ha lesz egy kis időm, lehet, hogy írok pár sort az eddigi tapasztalatomról akksi és töltő ügyben, ebből a GP Recyko+ Pro-ból meg berendelek 6-12 db-ot. Elég ígéretes a lygte-info.dk szerint. Leginkább a klasszik eneloop vonalra hajaz: 1500x töltésre vagy 6 év élettartamra van garancia, ami lényegesen több, mint a Ladda 500 ciklusa. Valószínűsítem, hogy jobban bírja a túlmerítést is, ami azért gyerekjátékokban előfordulhat. Ezekbe túlzásnak érzem a fehér Ladda/eneloop pro akksikat, a barna Laddát meg kevésnek (azokat távirányítóban használom).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák