Hirdetés

Aktív témák

  • Bloodrayne2

    tag

    válasz fabko #13891 üzenetére

    Kedves fabko! Én normálisan csomagoltam el a 5.1-et.Én írtam hogy az egyik hangszórót utólag tettem bele,de a többi hangszórót elcsomagoltam hogy ne tudja megsérteni egyik a másikat,ja és a dobozba a mélynyomót oldalra fektetve tettem bele mély hangszóróval felfelé, mivel az oldalán helyezkedik el a hangszóró,és a másik hogy nem volt akkora a doboz hogy a magas satelit hangszóró oda vánszorogjon a mélyhez, és amikor vissza mentem a postára azt az egy kifelejtett satelitet beletenni akkor a többi satelitnhoz tettem úgy hogy az összegyűrt újságpapír ne sértse meg a többi cuccost,magyarán a satelit nem tudott oda menni a mélyhez szállítás közben,írom megint==>nem volt akkora a doboz hogy odaférjen a satelit a mélyhez,így a szállítás közben lehetett valami,arról meg én nem tehetek,én jól összecsomagoltam ahogy tudtam,és jó hogy már nem egy széfbe kéred hogy elcsomagoljam,ja és privátba is írtad hogy lezártad a témát meg én is írtam hogy lezárva, kimondtad a bűvös szót innentől nincs mit beszélnünk,mert LEZÁRTAD,de te csak tovább fújtad a magadét,és EZÉRT TILTOTTALAK!! én korrekt voltam

    Utólag beleírva,elsőnek,hol a postát szidtad,utána meg hol a postát védted,,ja és nem vádaskodok csak védem az igazam

    [ Szerkesztve ]

    Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

Aktív témák