Hirdetés

Aktív témák

  • jesszuspepi

    csendes tag

    Én adtam már itt el egy LG SK telefont amire volt garancia és megelégedett volt a vevö,viszont inkább vásárolok ami elég nagy megelégedéssel tölt el mert az eddig vásárolt cuccok megbizhatoak!!!
    Én ide legszivesebben bemásolnám a MOKÁS_GIZI összese levelét mert Ö kezdte....
    Az én válaszom mielött irtam ez az idézett levelet elötte ezt irta:

    MOKÁS_GIZI válasza:2010.0730:Aki a gecit szereti rossz ember nem lehet...

    Ekkor én azt válaszóltam amit ö leirt...(sajnos belementem)

    MOKÁS_GIZI: 2010.08.01:Miért lenne ez zaklatás, az viszont becsületsértés volt, amit írtál a leveledben több alkalommal jelentem is a moderátoroknak az esetet, nagyon szeretik az ilyen okoskákat amilyen te vagy és az anyád...(itt már erössebben kezdi)

    MOKÁS_GIZ Iválasz:20100.08.02:Tisztelettel megszeretnélek továbbá kérni, hogy anyádból nyaljad ki a gecit, amit a kutyáitok beletöltöttek, köszönöm szíves megértésedet...Üdvözlettel Nagy Attila (itt már totál eldurvul)

    Bocsánat hogy az ellenem felhozott vádakra válaszolok de ez igy nem fer hogy Ö itt még mindik diktál ezek után amiket irogat...ha Ö korrekt miért zaklatott???hagyhatta volna de nem direkt PROVOKÁLT!!!
    Megértését köszönöm mindenkinek de nem egyoldaluak a dolgok,a másikat is hallgassuk meg vagy fegyelmezzük mert ez egy ADÁSVÉTELI oldal és nincs szükség a provokációkra sajna viszont néha nem mehet el az ember mellette!!!!
    Mindenkinek kivánok jó sok eladást és vételt!

Aktív témák