Hirdetés

Aktív témák

  • aerosmith

    őstag

    Hatalmas fekete pontot kérek ANDYABLOnak.
    Visszajelzett egy hirdetésemre hogy kell neki a proci. Megbeszéltük, hogy Pestről leviszem neki Veszprémbe és egy megbeszélt időpontban találkozunk. Nem adott telefonszámot, de nem zavart, mert megírta priviben: "rendben! Hívlak ha valami mégis közbejön."
    Odamentem a talira, vártam 20 percet, de nem jött és nem is hívott hogy bocsi vagy valami. Elcseszte a szombat délelőttömet, elpazaroltam rá feleslegesen a benzinemet és még mindig megvan a procim. A privimre azóta se válaszolt pedig fent volt azóta többször is az oldalon.
    NAGYON NAGY ÍVBEN KERÜLJE EL MINDENKI.
    Gerinctelen, semmirekellő, rongy élőlény.

  • Az oldalon meghirdettem a saját Motorola W3i mobiltelefonomat egy vevő jelentkezett rá, közöltem a vevővel, hogy Vaterára feltettem 30-én jár le ezért még várni szeretnék az eladással...
    5000Ft-ért vette volna meg a Vaterán a végén 7500Ft-ért adtam el...

    Az emberkének elég bunkó, lekezelő a stílusa melyre én okot azt hiszem nem adtam...
    Nem szoktam ebbe a rovatba írni nem is írtam még soha, de most úgy érzem szükséges volt, hogy megtegyem

    jesszuspepi felhasználót nem ajánlom senkinek ha ilyen a stílusa alapból akkor milyen lehet ha elad valamit, milyen lehet nála a garancia...?

    A többi levelét már töröltem,de itt a legújabb, ezt arra írta, hogy 7500Ft-ért eladtam a telefont, ezért már nem aktuális a dolog...mivel hogy megígértem hogy vissza írok neki...

    "akkor még szopj jó sokat mert neked még kell látom szükséged van rá!!!!!Tudod a Vaterán is könyöröghetsz ott érte még kb egy jó darabig!!!!"

    jesszuspepi
    (Bp III.)

    Regisztrált 2010-04-07 22:52, azaz 115 napja ― újonc

  • sasa311

    veterán

    válasz mokas_gizi #12952 üzenetére

    Már nem azért, de minek hirdetsz valamit amit nem akarsz még eladni? ....

    Hirdetsd amikor el is tudod adni.

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

  • shteer

    titán

    válasz shteer #12934 üzenetére

    újabb email:
    nokia123456@indamail.hu

    ..szerintem jónak tűnik

  • schmidtgabi

    csendes tag

    Megkérnék egy moderátort,hogy a 12948.-as hozzászólást módosítsa oly módon,hogy törölje
    az E-mail címet,számlaszámot,számlanevet és rövidítse a nevet.
    Előre is köszönöm!! Üdv.Gabi

  • válasz sasa311 #12954 üzenetére

    Tisztelettel!

    Én elakartam adni a terméket,de miért ne hirdethetnék meg egy terméket több oldalon is...?

    Ha elszeretnél adni egy adott terméket és többen is érdeklődnek rá, akkor nem annak adod el aki többet adja érte...?
    Én korrekten tájékoztattam a vevőt, hogy még várni szeretnék az eladással, amikor máshol eladtam akkor az ígéretemhez híven korrekten tájékoztattam róla hogy már nem aktuális a dolog...
    (Természetesen ha valakivel már fixen megbeszéltem az eladást akkor nem fogom neki azt mondani hogy másnak adom el mert ő többet ad érte...)

    Ezenfelül elég lekezelő volt a "Kedves" vevő stílusa a levelezésünk elejétől fogva holott én okot nem adtam rá...
    Nem egy pozitív értékelésem van az oldalon, én úgy gondolom, hogy amióta tagja vagyok ennek a közösségnek én korrekt voltam mindenkivel, soha senkit sem csaptam be és tartottam magamat a megbeszélt dolgokhoz...

    Negatívot meg az emberke igen érdekes stílusa miatt adtam neki, erre okot én nem adtam neki...!!!

    [ Szerkesztve ]

  • válasz mokas_gizi #12957 üzenetére

    Sajnálom, hogy már nincs meg a teljes levelezés az elejétől fogva átküldeném neked privátba és akkor kb rá jönnél, hogy mi a problémám + arra is rájönnél hogy én végig korrekt voltam az emberkével...

  • sasa311

    veterán

    válasz mokas_gizi #12958 üzenetére

    Az nem szempont, ha valaki bunkó. El kéne olvasni az első hozzászólást:

    "- Csak abban az esetben kérj fekete pontot, amennyiben valós anyagi kár ért!"

    És én meg tudom érteni a vevőd felháborodását, mert te nem a jobb ajánlatnak adtad el, hanem úgy raktad fel, hogy még x napig BIZTOSAN nem adod el. Na ezt az X napot kellett volna kivárni hirdetés előtt. A PH apró nem játszótér....

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

  • Reaper04

    aktív tag

    Sziasztok!
    Nemrég sagit fórumtársal próbáltunk egy proci (AMD Phenom II 720BE) üzletet lebonyolítani. Az elején minden szépen és jól kezdődött, korrekt volt és segítőkész. Kérte hogy utaljam a pénzt. Pirospontok ellenében (35+) rábólintottam, egye-fene.
    Elutaltam csütörtökön (2010. júli. 8.-án) a pénzt, még aznap mondta telefonon, hogy elküldte ő is, ajánlva. Másnapra nem érkezett meg. (általában megszokott, de mindegy előfordul az ilyen)
    Hívtam hogy küldjön legyen szíves bizonylatot. "Persze persze küldöm este." Nem jött meg. Hívtam szombaton, hogy nem érkezett meg amit kértem : "Nem voltam otthon, de majd ma este elküldöm". Nem érkezett meg.
    Vasárnaptól szerda-csütörtök körülig egyáltalán nem volt elérhető. Se telefon se itt ph-n, se e-mail...stb.
    Jött egy két leteremtés, hogy mekkora egy paranoiás vagyok. De kérem... nem kevés összeget utaltam el neki, és úgy hogy már réges-rég meg kellett volna érkeznie és úgy hogy el se küldi a bizonylatot a feladásról és nem is reagál a keresésemre, mit lehet tenni ?

    Mindegy. Nemsokkal később felvette a telefont: "Visszavitte a postás, mert kiszakad a csomagolás" Ez szép, mondtam. Ám, de később egy kedves fórumtárs (nevét nem írom le) elmondta, hogy vele dettó ugyan ezt eljátszotta. Persze lehet tényleg véletlen.... és tényleg visszavitte, de... akkor miért nem küldte el a bizonylatot? Miért nem bírta a telefont felvenni...
    Erre csak annyit írt hogy van jobb dolga is mint ezzel foglalkozni.
    Okés legyen, de azért ne a pénzemmel szórakozzon. Nekem is volt jobb dolgom, az esküvőm a lagzi a fotós és a miegymás szervezése....... lényegtelen.
    Ez úgy sem fog már kiderülni. Ez az ő becsületén múlik bevallja-e, avagy sem.

    Eltelt újabb egy hét úgy hogy semmi visszajelzést nem küldött. De lecseszést megint.
    Aztán 20. án csütörtökön végre életjeleket küldött magáról. Visszaírt!
    Kértem hogy küldje el a bizonylatot. Elküldte a kódszámot csak. Írtam mégegyszer hogy a teljes bizonylatot.
    Ekkor elküldte a "teljes" bizonylatot, viszont a feladást igazoló pecsétet egy "véletlenül" belelógó vizes flakon takarta. :U
    Írtam hogy ez nem egészen jó így és küldje el takarás nélkül... de nem foglalkozott vele.
    Végülis pár perc után kiharcoltam, küldött még egy linket, de ugyan az a kép volt rajt a flakonnal. Azzal zárta a kommentet, hogy most megy nyaralni, hagyjam békén és ha még egyszer felhívom akkor széttöri a telefonját (gondolkodtam rajt hogy felhívom mégegyszer :) )
    Elmentem a postára aznap utána érdeklődni, mivel végülis megadta az azonosító számot.
    A válasza a postás hölgynek: "A kódszám érvénytelen"... nah ez kész. Olyan ideges lettem, hogy ... á :((
    Elidegeskedtem a nap hátralevő részét és másnap újból megpróbáltam.
    És láss csodát: " júli 20.-ai, délután 3 órás feladással érkezik majd pénteken (júli 23) a csomagom.

    Végig hazudott 2 hetet. Ha nem is 2 hetet, de nagyon sokat az biztos.
    ( csak egy pl.: visszavitte a postás ,de még aznap feladta. Ez volt kb. 14-15.-e körül. És mégis 20.-ai feladás szerepelt a bizonylaton... mind1)

    Lényeg hogy pénteken valóban megérkezett a csomag. A processzoron egy tű el volt hajolva, illetve szintén ezen az oldalon, de más részen össze volt hőpasztázva a tűk között.
    Letisztogattam, a tűt pedig óvatosan visszahajlítottam. Működik! És ez a lényeg. :R

    Ezt a kommentet csak azért írtam, hogy figyelmeztessek más fórumtársat, hogy az illető nem egészen megbízható. Mivel 2 hetet vártam úgy hogy én lettem letolva ráadásul és végig hazudott.... ill a proci sem volt egy makulátlan állapotban.
    Részemről az ügy lezárva. Nincs harag. De azért többet ilyet ne :)

    Köszönöm!
    További szép napot mindenkinek!
    Üdv: Dave :R

    [ Szerkesztve ]

  • poffsoft

    addikt

    Üdv!

    chris31 kolléga érdemelt ki egy szép kerek feketepontot, ezért az üzletért.

    A lényeg a #11-ben van, ill. #14-ben.

    Megjegyzem, bár újonc(100 nap fölött), a minősítése eddig 5 piros, 0 fekete volt, ergo nem "megbízhatatlan, vagy bizonytalan" kategória volt nálam. Amúgy Júl. 15. óta a PH!-ról is eltűnt.

    Néhány adat, hátha nem tilos:

    Krausz Imre
    Unicredit: 10918001-00000079-06050003
    Tel: +36-30- 6445572 (ezt nem ő adta meg, itt a PH!-n találtam egy hozzászólásában!)

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

  • xmad

    őstag

    talib12 -vel érdemes vigyázni. már az üzlet elején azzal kezdte hogy ő rendőr és ha nem küldöm neki a cuccot akkor a nyomozó ,,kollégáihoz" fordul, meg ha 1 napot is csúszik a dolog akkor már felejelent meg ilyesmi :D:D:D

    én nem ajánlom senkinek őt

    ja meg ha nem ér oda a cucc neki másnapra akkor már nem is kell neki.. megy és feljelent :D

  • waithEard

    őstag

    válasz shteer #12867 üzenetére

    Hali!

    Én is belefutottam két gyanúsan olcsó vga-ba...yamaha2@citromail.hu címre, nyanya jofer
    néven futott az expressen... remélem senkit nem vert át.
    A metódus a szokásos volt, név, cím semmi, személyes nuku, utaljak előre 5-6k-t.
    Ha a kezembe kerülne egy ilyen sz@rzsák, megtanulná, mi a Magyarok Istene! :W

    És ha már ide írok:
    Feketepontot:nagyferko" barátomnak", aki egy csaló, bár engem nem sikerült átvágnia...
    Szintén fekete sanadreas csalónak, aki egy általam nem ismert okból vert át 1200 Ft-al, egy megbeszélt találka kapcsán, amire elfelejtett eljönni. Ja, ezt még moki10 néven követte el.
    Gondolom , elég sokat elárul, ha valakinek 2 regje van.... :W

    [ Szerkesztve ]

    "The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

  • waithEard

    őstag

    Ja, még annyi, hogy itt a mocsok számlaszáma, aki I. Szilveszter alias nyanya jofer
    néven rontja kies hazánk levegőjét: OTP: 117*****-********
    Szerintem ezek a disznók nem érdemelnek diszkréciót!

    [ Módosította: #65675776 ]

    "The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

  • patakij

    tag

    Óriási feketepont ennek az élőlénynek Qwertu. Múlthét szerdán vettem tőle egy alaplapot, ami előreutalással történt. Ma kedd van, és az alaplap még most sincs nállam, ő pedig nem hajlandó visszaírni, pedig azóta már többször is bejelentkezett. 5000ft-al károsított meg. A feljelentés meg ugye jár, már nem a pénzért, hanem mert megérdemli. Kerüljétek el ezt a férget, még van 2 aktuális hírdetése, de már odabiggyesztettem alájuk h ez is csak átverés lesz.

  • patakij

    tag

    És én is ideírom a számlaszámát, hátha vki találkozik a névvel és elkerüli a bajt:

    11773494-00459064 Belina Benjamin

  • t.rudolf

    csendes tag

    Szeretnék bejelenteni én is egy csalót Szebi kolléga személyében ! [MODERALVA]

    - Ezert most pihensz egy napot...

    [ Módosította: tiv83us ]

    "Kurvák gengszterek bízni szeretnék bennetek" "Aki engem b*szogat kapja be a gyógyszerét :) "

  • BlackPriest

    őstag

    válasz xmad #12963 üzenetére

    én múlt hhéten küldtem neki egy régebbi pc-t egy vinyóért cserébe, de sehol nincs a cuccom. azóta ki lett tiltva. lehet, hogy elmegyek ohzzá megnézni tényleg rendőr e...

    mod: nincs meg véletlen a mail címe? meg neked milyen nevet és címet adott meg? jöhetne pm-be :R

    [ Szerkesztve ]

    Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

  • Carlas

    senior tag

    divid4 Friss tag vigyázzatok vele!

    Arult egy N82-őt jelentkeztem hogy megveszem aznap megyek érte mondta megvan minden ok van kép is. Nem válaszolt semmi, se kép másnap mondta eladta. Egy nem korrekt eladó nem ajánlom senkinek hogy bízz így meg benne?? Akkor mondja azt hogy elviszik vagy valami. _Legalább válaszolna. ÁÁÁ :W

    [ Szerkesztve ]

    Több mint 15 éve a Hardveraprón!

  • gabi_93

    csendes tag

    Sziasztok. Egy csúnya nagy feketét Gabor151010 emberkének. 2010.07.06-án rakattott el velem egy E4300-as procit. Hitegette hogy elment nyári munkára és ahogy megkapja a fizut szólni fog. Vártam vártam és még mindíg itt vagyok hogy nem írt.

  • tamas99

    csendes tag

    Fekete pont rolcsy79 -nak a köv meghiusult üzletért: [link]
    Elküldtem, de nem vette át a csomagot!

  • niki^^

    csendes tag

    fekete pont walterrobi kollegának mivel akartam tőle venni egy konfigot többször is elmondtam, hogy nekem félúton lenne jó az átvétel, de ő mindig mást akart végül meguntam és inkább lemondtam, erre elkezdett fenyegetőzni hogy feketét ad!!! valamint ezután még ő titulált csalónak...
    gerinctelen viselkedése miatt kérnék neki egy hatalmas feketét, amekkora csak van itt!!!!

    telefonom: 06-70-305-2470

  • sipi1978

    csendes tag

    :( Sziasztok!Én karesz86-nak küldök egy nagy feketét.Én voltam a marha elküldtem előre a pénz (kettő hete),és még tegnap is képes volt hitegetni,hogy feladta a cuccot:Először kettő hete pénteket mondott ,hogy feladta ,aztán rá következő szerdát,most pedig kiröhögött egy válaszüzenetben.Szerintem ez nagyon gusztustalan.

  • user321

    csendes tag

    Talán jó velük vigyázni ezért (http://hardverapro.hu/apro/multifunkcios_lezer_nyomtato_adf-es_masolo_fax_szk/hsz_1-50.html). Korábban editel néven futottak, most kartago néven hírdetnek + még ki tudja. Telszámaik: 20/2326722 30/6402209

  • jesszuspepi

    csendes tag

    Én adtam már itt el egy LG SK telefont amire volt garancia és megelégedett volt a vevö,viszont inkább vásárolok ami elég nagy megelégedéssel tölt el mert az eddig vásárolt cuccok megbizhatoak!!!
    Én ide legszivesebben bemásolnám a MOKÁS_GIZI összese levelét mert Ö kezdte....
    Az én válaszom mielött irtam ez az idézett levelet elötte ezt irta:

    MOKÁS_GIZI válasza:2010.0730:Aki a gecit szereti rossz ember nem lehet...

    Ekkor én azt válaszóltam amit ö leirt...(sajnos belementem)

    MOKÁS_GIZI: 2010.08.01:Miért lenne ez zaklatás, az viszont becsületsértés volt, amit írtál a leveledben több alkalommal jelentem is a moderátoroknak az esetet, nagyon szeretik az ilyen okoskákat amilyen te vagy és az anyád...(itt már erössebben kezdi)

    MOKÁS_GIZ Iválasz:20100.08.02:Tisztelettel megszeretnélek továbbá kérni, hogy anyádból nyaljad ki a gecit, amit a kutyáitok beletöltöttek, köszönöm szíves megértésedet...Üdvözlettel Nagy Attila (itt már totál eldurvul)

    Bocsánat hogy az ellenem felhozott vádakra válaszolok de ez igy nem fer hogy Ö itt még mindik diktál ezek után amiket irogat...ha Ö korrekt miért zaklatott???hagyhatta volna de nem direkt PROVOKÁLT!!!
    Megértését köszönöm mindenkinek de nem egyoldaluak a dolgok,a másikat is hallgassuk meg vagy fegyelmezzük mert ez egy ADÁSVÉTELI oldal és nincs szükség a provokációkra sajna viszont néha nem mehet el az ember mellette!!!!
    Mindenkinek kivánok jó sok eladást és vételt!

  • karesz86

    tag

    Én[sipi1978] nak szeretnék kérni egy fekete pontot mert elküldtem a csomagot és rossz címet adotmeg! Hazudozo és még engem hibásztol érte, azt mondta kiröhögtem ez a jel neki kiröhögés :O ? na mindegy igy jár sajnos aki nem figyel oda :R

    [ Szerkesztve ]

  • Gdfath3r

    tag

    A sztori:

    Eladni/elcserélni szándékoztam az x800gto agp-s kártyámat amit egy passziv aerocool hütés hütöt. Linuxozni szerettem volna, amiért egy geforce jobb megoldásnak tünt. Ezt a kártyát egy komplett géppel vásároltam, tehát gyakorlatilag semmi tartozéka, csak maga a kártya és a passziv hütés.
    Nos, nekem ez a kártya hüségesen szolgált, és kissé fájó szivvel de meghirdettem a kártyát.
    Mivel nálam hibátlanul ment, 1 honap probagarit ajánlottam fel: [link]
    Jelentkezett a Szentes nevü forumtarsunk vételi szándékkal. Hamarosan meg is eggyeztünk, és postáztam a videokártyát. Postázás elött, felpasztáztam Artic Silver 5 pasztával, ami elég sürű, sötét paszta, illetve átnéztem hogy jó szoros-e a hütés illesztése, végül szó ne érje a ház elejét ilyen aproságok miat. A hütés 3 részböl áll: maga a gpu blokk, egy fekete hatalmas hütés borda, és egy heatpipe, ami rásegit a hütésre. Ez annyira hatékony hogy alapban enyhén langyos a hütés és soha semmi panaszom nem volt rá. Utolag, beszélgetésünk során derült ki hogy esetleg nem férne be a cél PC-be mert az egy custom Fujitsu-Siemens ház. Erre javasoltam, hogy esetleg lazitsa meg azokat a csavarokat ami a heatpipe-ot tartja, és probálja meg ugy.

    Utánna hogy mi történt, azt nem tudhatom, mert megkeresett telefonon, hogy a kártya nem jó, Furmark alatt szemetel. Neki azt mondták hogy furmarkolni kell az ujjonnan vásárolt kártyát, mert az mindent kimutat....Nade, egy passziv hütésü kártyára? Hadd emlitsem meg, hogy a legfrissebb CCC ( Catalyst Control Center ) alapbol automatikusan müködik az Overdrive, azaz a tulpörgetés, amit esetleg Ő nem tudhatot....
    Azt javasoltam hogy AZONNAL hagyja abba a furmarkolást és küldje vissza a kártyát.
    Természetesen vállaltam a garit, és egy 7600GS-t csereképpen, amit épp akkor vásároltam, linuxozás miat. Természetesen a csere megtörtént, mert szerettem volna elkerülni hogy olyan vád alá kerüljek a késöbbiekben hogy egy hibás kártyát sóztam rá.
    Ezt azért emlittem, mert volt több hosszu telefonbeszélgetésünk ami alatt az a benyomásom támadt hogy a szakmájábol eredendöen egy őnfejü, enyhén arrogáns természetü ember, aki nem bir ellentmondást. Saját elmondása alapján erössége a megfélelmlités, hogyha nem ugy történnek a dolgok ahogyan szeretné. Szeret barkácsolni, és meg van gyözödve, hogy bármit amit tesz az hibátlan, illetve fellelöségvállalás nem az erössége. Ezt azért mondom, mert amikor visszavettem a kártyát, a hütés már nem volt olyan szorossan a kártyán, illetve a hütés gpu blokkja csuszkált vagyis nem volt passzentosan rajta a gpu-n..Kezdem szétszedni a hütést, amikor látom, hogy a gpu blokkot tarto 2 darab csavar menetröl le lett csippentve ( valszeg fogoval ) kb 3mm vég, mert lehet hosszunak találta.
    Amikor levettem a blokkot, láttam hogy ujra lett pasztázva fehér szilikonzsirral ( nyilván nem bizott az Arctic Silver-ben, ami rendben is lenne ha korrekten vissza is teszi szorossan a gpu blokkot).

    Azt hogy mi történt konkrétan, nem tudhatom, mert kizárolag az Ő elmondására támaszkodhatok, no meg a tények, hogy müködik ugyan a kártya, de szemetel rendesen.
    A fellelösség Őt is terheli mert tudatlanul probált okos lenni, és végül is az a végeredmény hogy tönkrement a kártyám, egy olyan ember miatt, aki szeret kisérletezni/barkácsolni.

    Nem tudom azt mondani hogy NE üzleteljenek vele a kedves forumtársaim, de szigoruan személyes találkozóval összefüzött teszteléssel szabad eladni, mert utolag ilyen kellemetlenségek érhetik a kedves eladót.

    Részemröl a NEM AJÁNLOTT kategoriába sorolnám e kedves vásárló forumtársunkat.

    Szerk: Nekem nincs fehér hütés zsirom, tehát spekulációt kérem kizárni.
    Illetve tulpörgetés esetén nem szokták a garit vállalni, de részemröl megtettem. Az overdrive tényében erösitsen meg valaki legyen szives, mert váltig állitgatja, hogy automatikusan nem megy a driverben.

    [ Szerkesztve ]

    Hivhato vagyok Viberen

  • Gdfath3r

    tag

    A driver verziója 10.2...szoval megkérném azt a személyt aki jelenleg használ CCC-t mondja el, hogy müködik-e alapbol az Overdrive.

    Hivhato vagyok Viberen

  • Gdfath3r

    tag

    Elfelejtettem elmitenni, hogy a video alapján amit elküldött, nem pár másodpercig furmarkolt, és elmondása alapján, azért furmarkolt, mert a stabilitást akarta tesztelni. No, de egy passziv kártyán ( nyáron, kánikulában ) ami tulpörgetve volt?..Come on.... :U

    [ Szerkesztve ]

    Hivhato vagyok Viberen

  • Birdiee

    csendes tag

    válasz gabor.hu #10632 üzenetére

    Ma engem próbált átverni [P.Zoli22] !!!

    Állítólag a nője elutalt nekem 25.500 Ft-ot pontosabban befizetett a számlámra egy telefonért!

    Az összeg egész véletelnül sem jelent meg a számlámon,és még ócsárolni is kezdett,hogy a bankom szúrta el stb.stb.Rizsa az egész ember!
    Kérek neki egy fekete pontot de inkább egy kizárást,kijár neki ahogy látom!

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=birdiee

  • P.Zoli22

    tag

    válasz Birdiee #12982 üzenetére

    Szeretném cáfolni ennek a darab sz@rn@k az állítását, mivel igenis be lett fizetve a cib bankban a pénze, aztán itt fenyegetőzik hogy megkeres.....
    1, én vagyok a jó hiszemű hogy előre utaltam neki
    2, nem mondtam hogy tegyen valamit is postára míg meg nem kapja a pénzét
    3, kedves moderátorok, zaklat privát üzeneteivel

    köszönöm

    Zoli

  • sziada5925

    aktív tag

    Kérnék egy fekete pontot zivatar85-nek, azért mert egy hazug ember! Asus p4p800-as alaplapot ígért 2,4Ghz-es procival, ehelyett postázott egy p3-as alaplapot. Biztos jól érzi magát, ha átveri a másikat. Többször rákérdeztem az áru biztosságáról, de hazudni könnyű. Gratulálok, örülj a rongyos pénzednek, te szerencsétlen!
    A hirdetése: [link]

    Üdv: Ádám

  • themebuilder

    senior tag

    válasz P.Zoli22 #12983 üzenetére

    Kezdésnek be kéne bizonyítanod, hogy valóban befizetted az összeget.
    A bizonylattal amit kaptál a CIB bankban.

    ♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

  • kovsol

    titán

    válasz P.Zoli22 #12983 üzenetére

    ezért kell elrakni a bizonylatot mindig, de ha nem is raktad el a hónap végi számla kivonaton szerepel az átutalás (ha valóban megtörtént)

    May the Force be with you!

  • Nowi

    tag

    szeretnék kérni FleSs kollégának egy fekete pontot mert miután megegyeztünk hogy viszem tőle az általa hirdetett fekpadot (es leegyeztettünk időpontot is) rámdobott egy privit hogy bocsi de eladta másnak.
    Ez marha jófej dolog pláne hogy én direkt mondtam hogy emiatt lemondtam egy másikat mert ezt vittem volna el. :W

    EZ UNKORREKT VISELKEDÉS számomra!! úgyhogy csak ezek fényében űzleteljetek vele.. :F

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz Nowi #12987 üzenetére

    1. nem ígértem oda neked, csak azt mondtam, hogy gyere érte (nem akarom beidézni az összes privit)
    2. nem mondtad, hogy emiatt lemondtad a másikat

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

  • Nowi

    tag

    válasz fLeSs #12988 üzenetére

    ha ohajtod bemasolom a privinket..
    az hogy megbeszeltuk egy idopontot es megadtad a cimet is miutan mondtam hogy mikor megyek erte azert szerintem eleg egyertelmu jele annak hogy viszem .. nem??

    mindegy!! neked ennyit ert a szavad.. igazan gratulalok.. :C

    ezt csak a tobbiek okulasara irtam.. :K

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz Nowi #12989 üzenetére

    ha találsz olyan privit amiben odaígértem neked akkor idézd be plz.
    a többi az csak maszlag.
    thanx.
    btw a 2naponta írok 1 privit stílusoddal nem igazán tűntél komolynak, pláne hogy 500 ft-on problémáztál miután úgy hirdettem a cuccot, hogy 5k vagy kuka a cucc miközben ez legjobb esetben is 10-15k üzletben.
    köszöntem!

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

  • Szentes

    tag

    válasz Gdfath3r #12979 üzenetére

    A sztorira válaszolva:

    Az egyik kedves, kis pénzű ismerősünknek keresgettünk AGP-s VGA kártyát itt a PH-n, mikor rá akadtam Gdfath3r által hirdetett X800 GTO kártyára.
    Ami rögtön feltűnt az az ára volt, mert elégé áron alól kínálta. Telefonon megbeszéltük a részleteket, majd ELŐRE megkapta a kártya árát.
    Postai úton vettem át a kártyát, aminek látszólag semmi gondja nem volt.
    Amikor beleraktam a gépbe és az alaplap biosába beléptem, már feltűnt, hogy töri a karaktereket az-az jó néhány betű helyett csak krix-kraxokat írt ki.
    Feltelepítés sem volt olyan egyszerű, de megoldódott. Viszont a windows képét néha törte, ezért lefuttattam rajta a FurMark teszt programot, amire teljesen összetört a kép.
    Felhívtam a kollégát aki teljesen fel volt háborodva, hogy hogy mertem az ő kártyáján lefuttatni ezt a "VGA gyilkos" programot. Közöltem, hogy nem most kezdtem a számítástechnikát és ezt a teszt programot sem először használtam már, természetesen soha semmi gondot nem okozott a JÓ és HIBÁTLAN kártyáknál.
    Egyébként, ezt a programot is itt javasolták nekem többen is a PH-n.

    A másik dolog a kártyával kapcsolatosan, hogy ezzel a megváltoztatott hűtéssel nem is fért bele egy fekvő, gyári házas gépbe, így megkérdeztem a kollégát, hogy esetleg a gyári hűtése meg van e még, amire NEMLEGES választ kaptam, de segítőkészen elmagyarázta, hogy - hogy tudom leszerelni azt a réz másodlagos hűtést a kártyáról.
    Ezüst pasztát és alufóliát használt a kártya összeszereléséhez.

    A kártya megváltoztatott hűtésére, egy 8cm ventilátort használtam, pótolva a leszerelt réz másodlagos hűtést. Természetesen nem lett jó ezzel sem.

    A kolléga több esetben magyarázta, hogy a kártyát ne hogy módoljam nagyobbra, de igazán nem értettem minek kell ezt annyiszor elmondania, hiszen eszem ágában sem volt vele foglalkozni, mivel akinek szántam, örült, hogy megtudta vásárolni és nem kockáztatta volna meg, hogy esetleg elromlik ez által a kártyája.

    Ami az egészben rosszul esik, hogy bár korrektnek tűnt az eladó, mégis mikor hibát jeleztem felé, szánalmas kimagyarázkodással próbálta magát kimenteni, arról már nem is beszélve, hogy bár vidéken lakunk, de ez nem azt jelenti, hogy a vidéken élők HÜLYÉK és DEGENERÁLTAK nekik minden vackot el lehet adni és aztán próbáljuk a fejüket csapkodni, hogy milyen kis "butuskák" is vagytok mert nem értetek semmihez.

    Ennyi a történet másik oldala, talán annyi érdekesség, hogy az ÉN sztorimat több PH-s kolléga megtudja erősíteni, mert mikor bár a biosnál kezdődött a probléma, többen azt javasolták, hogy küldjem vissza a kártyát mert átverés az egész. Igazuk volt!

    A nyári kánikulájára csak annyi, hogy egy 24 fokos klimatizált lakásról beszélünk, nyitott számítógép házzal.

    SENKINEK nem ajánlott kategória Gdfath3r kollégával való üzletelés! Kedvesnek tűnő ember aki a végén hátba támad!

    [ Szerkesztve ]

  • bzs73

    őstag

    válasz Szentes #12991 üzenetére

    Na igen.Eleve a 3 nap próbagari mindíg jár,ez bevett szokás itt a ph-n.Sajnos vannak ilyenek.

    If a second or you are the first to lose.

  • Szentes

    tag

    válasz Gdfath3r #12979 üzenetére

    "szakmájábol eredendöen egy őnfejü, enyhén arrogáns"

    Ez a mondat elkerülte a figyelmemet, csak most kaptam 2 PÜ. amiben kollégák hívták fel a figyelmemet.

    Ez már tényleg szánalmas! Miként jön az ember magán élete egy csalóval kötött üzlethez. Én sem tártam a nyilvánosság elé, hogy ő honnan jött, mit csinált, hogy került az országunkba, pedig az elmondottak (már ha igaz egyáltalán) alapján, nem biztos, hogy üzletelne vele valaki is ismerve a körülményeit.

    Igazán szánalmas, nagyon sajnálom, hogy megismertem. :O

  • Sonec

    tag

    válasz Nowi #12987 üzenetére

    Házigazda...

    LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

  • yolan

    őstag

    válasz Gdfath3r #12981 üzenetére

    overdrive nincs engedélyezve autómatikusan, a felhasználónak kell a kis kulcs ikonra kattintani, majd egy felugró ablakban is leokézni, és mellesleg, ha engedélyezte is, a kártya autómatikusan nem babrálja az órajeleit, vagyis pluszba nem, max a powerplay visszaveszi. kettő a bios túlmelegedés esetén intézkedik, szvsz ez már létezik az x800-ban is.

    “A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

  • Gdfath3r

    tag

    válasz Szentes #12993 üzenetére

    "Kedvesnek tünő, aki hátba támad"

    Nem támadlak hátba, csak most azt kapom amire számitottam...hogy nem vállalod a fellelöséget. Mielött elküldte a kártyát, leteszteltem és müködöképes volt. A videon amikor furmarkoltál akkor is csak néha-néha szemetelt, ami azt jelenti hogy semmi gondod nem volt a telepitéssel, csak megbarkácsoltad a kártyát, utánna felhivsz ártatlan hozzáállással. Más ki se cserélte volna a kártyát, csak miután átnézve tesztelve volt. Én ezt szó nélkül megtettem még mielött átnéztem volna mit müveltél. Én ugy gondolom hogy részemröl megtettem azt amit vállaltam, ennek ellenére csalónak titulálasz. Én vagyok jelen esetben aki kárt szenvedett, és nem te.

    Itt a PH!-n én már bizonyitottam nemegyszer, amit bizonyitanak a visszajelzések is, itt: [link] és itt: [link]
    Lehet hogy a te szemedben szánalmas vagyok és csaló, de azzal hogy szidsz, nem leszel több mint ami vagy. Rádférne egy pozitiv agymosás, hogy ne kapkodj és légy korrekt. Majd forditott szituban, amikor a te kártyádat teszik tönke, akkor leszek kiváncsi hogy állsz a helyzet magaslatán.

    Amikor érdeklödtél a kártya iránt, kerek-perec megmondtam, hogy egy komplett gép része volt, tehát igy van a kártya ahogyan van, tehát nincs gyári hütés amire késöbb is visszatértél.
    Mielött megkaptad a kártyát, leteszteltem és HIBÁTLAN volt, bármit is probálsz állitani. Soha nem adtam el terméket felelötlenül, ugy hogy valakinek a kárára költség vagy kár keletkezzen.
    A tisztelt kollegák akik adták a tanácsokat, nem voltak melletted aki megerösitenni tudják azt hogy ugy van, és az van amit állitasz.
    Viszont egy passziv kártyát furmarkolni egyenessen felelötlenség, mégha a tisztelt tanácsadoid azt javasolják, téged terhel a fellelöség ha tönkre megy a kártya.

    Köszönöm, hogy voltál olyan kedves és átküldtek a furmark tesztet ami most bizonyitékként szolgál. A furmarkot a kártya viszonylag jól birja, passzivan is, OVERDRIVE enabled-el...ami azt is bizonyitja, hogy amit mondassz, hogy a bios-ban is szemetelt a kártya...az absolute FAIL. És innen ered az nem vagy képben, és azt hiszed hogy más sem. Itt a video: [link]

    Én abban reménykedtem hogy a kártya nem ment teljesen tönkre, de sajnos nem igy van.
    A kátya tönkrement, és most tényleg még 2D-ben is szemetel. A video bizonyitja hogy alapesetben 3D-ben sem, csak kizárolag furmark alatt egy kevesset szemetelt, ami alátámasztja azt hogy nálad ment tönkre, most teljesen mindeggy, hogy mikor és miért szedted szét. Én nem mondtam hogy vágd le a csavar menet végét, ezt magad ötlete volt.
    Abban teljesen biztos vagyok hogy kajak szorosan rajta volt a gpu blokk a kártya gpu-ján, de viszont azt nem tudom elképzelni hogyan tudtad lecsippenteni a menet végét fogóval, ugy hogy nem sérült meg a PCB. Csakis ugy hogy meglazitottad a csavart, mertha nem akkor sérül a PCB is. És ha meglazitottad, egyuttal át is pasztáztad, csak elfelejtetted korrekten összerakni és ez lett az eredmény. Általában azt szokták mondani, hogy ami jól müködik, nem érdemes hozzányulni/megjavitani. Lehet hogy neked nem tetszik hogy nyilvánosságra hozom a tudatlanságod, de nekem sen tetszik hogy valaki a pénzemmel kisérletezik/barkácsol. Nem is írtam volna ide, de mivel letagadtad letagadtad a fehér szilikonzsír használatat, megingott a bizalmam és közé kellet tennem. Ilyen arcátlanul nem hazudott senki a szemembe.

    Amugy majdem egykoruak vagyunk, mindketten negyvenesek és apukák,. Több megfontoltságot és fellelöségvállalást vártam tölled. Minimum annyit, hogy azon gondolkodj, hogy esetleg követtél-e el hibát, és akkor megérted miröl beszéltem. Ha nem, akkor soha nem lessz béke ebben az országban mert mindig valaki akad aki okos ( vagy okoskodó) akar lenni, és nem látják a végeredményt hogy egymással szurunk ki, ha nem vagyunk öszinték. Az öszinteséged hiányzott, barátom....nem itt lennénk.

    Hivhato vagyok Viberen

  • Gdfath3r

    tag

    válasz yolan #12995 üzenetére

    Jelenleg milyen kártyád van?
    Azt hiszem ATI tulajok topikjában érdemes ezt megkérdeznem, mert nem hinném hogy pártatlan vagy. Aláírásod szerint geforce-od van.

    [ Szerkesztve ]

    Hivhato vagyok Viberen

  • Gdfath3r

    tag

    válasz bzs73 #12992 üzenetére

    Persze, igy van...a 3 nap probagari az alap, az 1 hó rendkivüli. Az 1 honap probagari azt bizonyitja, hogy annyira bizom a kártyában, hogy bátran vállalom. Abban is igazad van hogy " Sajnos, vannak ilyennek." Igen, vannak ilyenek akik visszaélnek a probagarival. A probagari nem jelenti azt hogy barkácsolunk és tunningolunk. Szép dolog a haver segitségére sietni.

    Hivhato vagyok Viberen

  • yolan

    őstag

    válasz Gdfath3r #12997 üzenetére

    Most soroljam fel hány ati kártayám volt eddig?
    Az alárirásomban egy 98gt szerepel, meg ha tovább olvasod egy link, melyszerint eladó..
    ha a cuccaimat megnézed, láthatod, hogy laptopot használok, melyre ha rákeresel láthatod, hogy egy ati hd4200-as van a gépben, tehát igen, nap mint nap ati kártyát használok. És igen, emellett sok ati kártyám volt.

    Nem értem, hogy miért irod, hogy pártatlan vagyok?! Kérdezted, hogy is van ez az overdrive, én válaszoltam, de kérdezz rá nyugodtan bármelyik ati kártyás topikban, ha nem úgy van ahogy irtam, elnézésed kérem, és a nem ajánlott kategóriába sorolhatsz engem is.

    Ha pártot szeretnék fogni, annyit mondanék, hogy 1 hónap garit adtál rá, de nem teszem igy fél mondtaban, majd összegondolom és megirom.

    “A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

  • Gdfath3r

    tag

    válasz yolan #12999 üzenetére

    Nem sorolhatlak sehová, mert nincs üzleti kapcsolat köztünk.
    Részemröl annak örülnék, ha minimális lenne a félreértés az emberek közt, és értékelem azt amikor egy haver a másik segitségére siet támogatni azt.
    Azért jó ha valaki pártatlan mert az azt jelenti, hogy befolyás nélkül tud korrekt véleményt adni.
    Én örülnék annak, ha pártatlan lennél.
    Azt láttam hogy a desktop gépedben GF 9800gt kártya van...a notidat nem is néztem.

    Hivhato vagyok Viberen

Aktív témák