Hirdetés

Aktív témák

  • bundata

    tag

    válasz Vinchi #12248 üzenetére

    Szeva!
    Nekem is lenne ehhez némi hozzászólásom!
    A telefon amiről hivtalak nem az enyém volt,és semmi közöm az elhangzott
    beszélgetéshez ezután.Én a megbeszélt helyen és időben ott voltam,
    és te sehol sem voltál,20 percig vártam rád.Eddig mindenki megtalált aki akart engem aki meg linkeskedik az ne az én hirnevem gyalázza!!!!!!!!!Mivel veled sem jött létre az üzlet az előre megbeszélt helyen így úgy gondolom NEM jogos a felháborodás!A másik egyértelműen közöltem veled,mivel meghiúsult az üzlet a továbbiakban nem kívánok az
    üzletünk további részével foglalkozni.A héten te voltál a 3.versenyző aki miatt pestre mentem feleslegesen,mégsem kértem senkinek az üzletrontó fekete pontokból,habár
    az utankénti 1500ft-ért senki nem kért még elnézést sem tőlem.Én a telefonban az
    első beszélgetésünk után konkrétan jeleztem feléd a nemleges szándékom,ezután te erőlködtél de a beszélgetéseket nem velem folytattad és nem is tudom mit beszéltél mert mentem utamra.A feketepontot neked is kérem amiért a megbeszélt üzlet meghiúsult,
    nem rajtam múlt a dolog.Én továbbra is tartom magam a korrekt megbeszélt dolgokhoz.
    Amúgy szíves elnézésedet is kérem az miatt mert a telefon szervíz 2 hónapja nem képes megjavítani a telefonom,de ez az én gondom.

Aktív témák