Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balintkagan1

    tag

    Tisztelt Fórumozók!

    Tudom, hogy már kérdeztem, és választ is kaptam rá,de egyszerűen nem sikerül a dolog: van egy fotó (alább látható), poszter méretben lesz előhívatva.A hátteret az alább láthatóra kell kicserélnem.De minden szép és jó egész addig,amíg nem próbálom kijelölni a hajat: a fejtetőn a szétálló hajszálak miatt egyszerűen mindig vagy úgy néz ki,mintha megskalpolták volna, vagy pedig szögletes.Hiába a Feather, hiába Smart Radius, hiába Colour Range. Én olyan szinten ideges vagyok, hogy szegény Photoshop szerintem ennyi káromkodást még nem hallott :(( :W .Viszont! Hallottam egy módszerről, miszerint a színcsatornákkal meg lehet oldani a pontos kijelölést még akkor is, ha a szőke haj belefolyik a világos háttérbe.Szerintetek mi lenne a megoldás?Amit még én sem ronthatok el? S amivel ezt a képet konkrétan meg tudnám csinálni?Holnap délre kéne kész legyek vele :O

    Könyörgöm : valaki, akinek volt már ilyennel dolga segítsen és ígérem megtanulom normálisan használni ezt a programot (avagy ilyet többet nem vállalok magamra :( )!

    Előre is köszönöm!!!!

Új hozzászólás Aktív témák