Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem. Van egy régi ATA-s 160Gb-os WD vinyóm. Ma reggel bekapcsolás után nem látta a TCMD, de egy idő után megjelentek rajta a dolgok, csak amikor az egyik mappára kattintottam újra elkezdett tekerni, és eltűnt minden. Miután a meghajtóra nyomtam már nem látta a TCMD. Volt már vele többször is ilyen, újraindítottam a gépet, újra megjelent a meghajtó, de amikor belementem és újra egy mappára akartam kattintani, megint tekerni kezdett, és kis idő múlva eltűnt az a mappa. Újraindítottam, gépindításkor rögtön bejött a chkdsk, de hibát írt ki, hogy egy nem olyan régi hiba miatt az ellenőrzés nem folytatható. A mappám szőröstül-bőröstül eltűnt, megnéztem a környező mappákat nem e oda keveredett, de nem. Szerintem még a vinyón van de valamiért nem látja. Lefuttattam parancssorból is a chkdsk-t ami rövid idő után ezt írja ki:

    Nagyon fontos lenne a mappa tartalma, van mód rá, hogy valamilyen programmal előcsalogassam? Vagy valamilyen módszer? Vagy vessek rá keresztet? Minden esetre a vinyó tartalmát elkezdem kimenteni, mert ennek a vinyónak már annyi, HD sentinel is kiírta, hogy ramaty az állapota. Oprendszer: Win7 Enterprise SP1 64bit.

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák