Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tataniko

    tag

    válasz vert!g0 #942 üzenetére

    Egyetértek.
    De mind az over és mind a downclock fontos tud lenni olykor. Downclock azért kell, mert igy 30-40% plusz aksi időt lehet nyerni. Overclock meg azért kell, mert vannak olyan helyzetek, amikor kell a plusz erő.

    Például a COD2 vagy a BF2 köztudottan erős vga-ra van, ezért írtam le a megoldást, hogy ezek is tudnak futni.

    De mint egy autonál, itt is fontos, hogy tudjon lassan is menni, és ne fulladjon le, és tudjon gyorsan is menni ha kell. Persze a gyors menéshez autopálya kell, nem földút. Na itt vérzik el szinte mindenki aki ehhez a témához nyúl.

    Mert az 1.8 sempron vigan megy 2.2-ön, de mégsem ez a megoldás, hogy egy ilyen játék jól fusson. Sokkal ésszerűbb. A ramot kell gyorsitani és a vgat. A vga simán megy 530mhz, de 494-en teljesen stabil és nem melegszik, mig a proci megy 2200mhz, én mégis 1830mhz használom, és a ht pedig 960-at is tud, de én 815-ön használom. A ram pedig 600-as, és 733-mon használom.
    Tehát
    cpu sempron1800mhz(200x9) ----->1830mhz(203x9)
    ram samsung ddr2-600 ----->ddr2-733
    vga rs482m 300mhz ----> 494mhz
    Ezzel a video teljesitmény atitool-lal nézve 24fpsről 42 fps-re nőt, tehát majdnem a duplájára, mig a gép maradt stabil és 36 fokos. Persze az ati control panelban minden a leggyorsabb teljesítményre lett állítva.
    Így most már simán fut a COD2 és BF2 is low beállításokkal, ami előtte játszhatatlan volt.

    [Szerkesztve]

    nincs kanál --> nincs test --> nincs tudat --> nincs halál --> nincs probléma

Új hozzászólás Aktív témák