Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz qtrica #11 üzenetére

    Én úgy tudom, hogy csak akkor ad optikai kimenetre 7.1-et, ha a digital out only aktív, és az analógot kikapcsolja!De még nem próbáltam!
    Viszont a mély vágási frekijét sem tudom állítani, és zenehallgatásnál miért szól a center????Mert ugyebár elvileg van olyan progi, ami bekódolja a síma sztereót úgy, hogy a centerbe csak a vokál szól, de ebbe minden!

    Viszont szívok a hűtéssel, mert a cpu hűtőt a gyári progi nem hajlandó 30%-nál lejjebb engedni, ami 2200körüli fordulat. nekem nincs szükségem arra, hogy 31fokon tartsa a procit, de csendre annál inkább!!! Valami jó szoftver kellene hozzá!

    A vga-ra (GeForce 6200 turbocash) is a 3,5cm-es visító fan helyett tettem egy intel 478-as gyári hűtőt venti nélkül, de muszáj lesz valamit tenni rá, mert 56-57fokig felengedi a magot sima ablakkezelésnél!
    Az a baj lefelé állnak a bordák. ha elfektetem a gépet visszahűl 41-42 fokra!!! Mondjuk azt nem értem, hogy a progijába, (ahol méri a hőfokot) határértéknek gyárilag 145fok van beállítva, és bár engedi a kurzort az ablakba, de nem engedi átírni se kisebbre, se nagyobbra! Ezen a 145 fokon szerintem már olvadna a PCI foglalat!!

    A chipset hűtő is miért pörög hidegen 3000-et??? Lesz nyűgöm mire megcsinálom!

    3 héttel ezelőtt vettem a régi 478-asra egy thermaltake hűtőt, a hőfok érzékelőjét sorba kötöttem a potméterrel, amit a manuális szabályzáshoz adtak, és símán be tudtam állítani,hogy ''hidegen'' (40-45 fok) 1250-et forogjon. ki sem hallatszott a házból, mégis tuti 42fokos volt a proci!
    Szerintem át is rakom a tápventi helyére, a rézbordát meg rápróbálom a vga-ra, hátha megúszom ennyivel!
    A vinyóm is samsung 80Gb 7200/8M. A régi is ilyen volt, csak az IDE, ez meg SATA.
    És úgy ráz, hogy a szomszéd szobából hallom ahogy berezgeti a házat!Megpróbálom gumibakokra szerelni,mert ha magába van egy darab szivacson, akkor tök csöndes!
    Szóval hetek kérdése, és lesz olyan mint a régi!!!
    :F Minek cseréltem én ki a fél gépet? :F :F :F
    Vettem egy kg púpot a hátamra 100-000-ért! :Y :O

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák