Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RazorDaPro

    tag

    válasz hegyitaho #6404 üzenetére

    Ez egy elég különleges igény, mivel általában a kartámasz vagy a háttámla szerkezetéhez, vagy az ülés alatti szerkezethez van rögzítve, hátradőlésnél pedig mindkettő szokott dőlni valamennyire. Még a Gesture-nél is dől egy kicsit, csak sokkal kevésbé mint más modelleknél. A Leapnél egyáltalán nem dől, igaz sokkal az sem olcsóbb a Gesture-nél. Annál viszont az ülőlap maga csúszik előre, ami van akit zavar. Amiket ajánlottam azok közül talán egyik sem hozza ezt, keresgettem most kicsit és talán a Sedus lehet még jó neked (ez a konkrét modell fejtámlával is már 300k felett van de vannak olcsóbbak is náluk - itthon a neudoerfler forgalmazza őket).
    A Mirrát tudom hogy kizártad más okból is, de az ahhoz hasonló ívelt kartámasz is kompromisszum lehet esetleg, hiszen annak nincs éle.

    Amúgy nem véletlen hogy ilyen kevés hasonló szék van - a hátradőlés funkciót alapvetően nem arra találták ki, hogy huzamosabb ideig abból a pozícióból használd az egeret/billentyűzetet, inkább arra van hogy néha hátradőlj rövid szünet gyanánt, a hosszabb szünetek között.

    Pixel 4

Új hozzászólás Aktív témák