Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remiel

    őstag

    válasz Zsydoka #4185 üzenetére

    nem tudnék semmiféle előnyt mondani a műbőrös székekre, legyen bármilyen márka... előbb utóbb lekopik a felülete, ráadásul könnyen beleizzadsz... a nem annyira pénzes emberek pótmegoldása, nekem volt, soha többet műbőr, legyen az bármilyen hangzatos, lélegző vagy felőlem lehet élő is akkor is fos

    vagy valódi bőr, vagy szövet... a szövet hátránya a foltosodás, a bőré meg az ára és ha mondjuk kiszakad nem egyszerű újrahuzatni

    de ez csak az én véleményem

    "Never stop dreaming" - Freddy Krueger

  • atee

    őstag

    válasz Zsydoka #4185 üzenetére

    Ezt neked kell elöntened, de nem igaz, hogy ha műbőr akkor az már rossz is!
    A beleizzadás minden formában probléma. Ezért a textilt még inkább érdemes letakarni. Mert nincs gusztustalanabb egy izzadságtól foltos textil. Amit aztán sose lesz higiénikus! Ráadásul bármivel szennyeződik. Macerásabb a tisztítása!

    A műbőrt sokan átkozzák mert rossz tapasztalataik vannak vele. Viszont ezekből is van kiváló minőség! Ami tartós lesz és könnyebben tisztán tartható!
    Ikeás műbőr székem 6-7 év után kezdett el kopni!
    Van a családban egy, egykor bőr kanapé. Ami szét volt már szakadva, de nem akartuk kidobni! Textil bőrrel kárpitoztattuk be 12-13 éve. Egy darab kopás sincs rajta!
    Pedig aztán kapott rendesen. Több kisgyerek ugrált rajta napi rendszerességgel, Nappaliban volt/van használva. Jó egy évig a kanapéján aludt egy rokon! Illetve néhány barát vagy éppen én is spicces hajnalon csak eddig jutottam el :)

    Én nem zárnám ki mert van előnye is, még a bőrrel szemben is. Egyrészt olcsóbb. Másrészt szinte gondozásmentes. Amíg a bőrt illik ápolni időnként!
    Sokkal inkább választanék egy prémium széket műbőrrel (ha nincs bőr vagy nem fér bele) mint textil kárpittal!
    Mondjuk előtte jó lenne megnézni milyen!
    Mert tényleg vannak még drágán is olyan ócska műbőrrel bevont székek, hogy az már ránézésre is xar. Mondjuk a Secretlab esetében ezt szinte ki is zárhatjuk!

    D-day 2002-01-04 01:54

Új hozzászólás Aktív témák