Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Domonkos

    Ármester

    Szervusztok! A segitsegeteket szeretnem kerni, mivel mostanra jutottam el odaig, hogy raszantam magamat hogy vegyek egy normalis szeket, mert a mostani 30k-s kategoria atlag 3-4 evet bir ki alattam. Nem vagyok nagy szakerto a temaban, korulbelul egy hete bujom a forumokat, igyekszem szempontokat keresni hogy mi alapjan valasszak. Ha tudnatok par tippet adni konkret tipusokra - akar kulonbozo arkategoriakbol (valamint otletet hogy hol lehet kiprobalgatni oket; nagyon halas lennek erte :R
    Amit szempontnak tartanek, illetve elonyosnek a valasztast illetoen:
    - Legyen massziv es tartos. Nem szeretnem ilyen gyakran cserelgetni a szekeimet, mint most. Inkabb aldozok ra egyszer tobbet, figyelek oda jobban a karbantartasara, de szeretnem ha az unokaimat is ebbe tudnam majd beultetni.
    - Legyen kelloen nagy es strapas. Napi 10-14 orat szoktam ulni a mostani szekemben. Munka stb. ebben szokott zajlani. Mind a 187 centimmel es 100 kilommal szinte hozza vagyok nove. Ebbe tornaszok (dulongelek), illetve neha alszom hatradolve.
    - Tartsa jol a hatamat. Igen hajlamos vagyok rosszul ulni, es ha nem megfelelo a hattamasz, vagy lecsuszok a szekbol, akkor szokott fajni a derekam :(
    - Urulnek ha lenne fejtamasz illetve kellokepp hatrahajthato lenne a tamla, mert egyeb okok miatt elofordul hogy aludnom kell benne. :U
    - Szinten jo lenne, ha egesz alacsonyra le lehetne ereszteni a cuccost, mert az asztalom is eleg alacsony - ez nem tervezem egyelore cserelni :N
    - Anyaghasznalatra, tomegre, fizikai meretre nagyon nincsenek megkoteseim. Ennek eldonteset ratok biznam. Jelentos kulonbseget en eddig nem veltem felfedezni. Arat szinten nem irok, mert ha meg tudtok gyozni, hogy egy darab 100+k-t is meger - es tenyleg csak egyszer kell majd megvenni - akkor egye-fene belefer.

    Emellet nem tudom hogy meg milyen szempontok lehetnenek fontosak. Lehet hogy csak az eddigi szekeimet valasztottam ki nagyon szerencsesen, vagy csak nem ultem annyira nagyon joban hogy tudjam, de ha mondanatok szempontokat, akkor szivesen megfogadnam.
    Egykoron nagyon szimpatikusak voltak ezek a 'gamer' szekek is (a magas hattamla es a hatradonthetoseg miatt) de nem igazan tudom, hogy mennyire lenne egy ilyen jo vetel. Csak a hype nagy korolottuk, vagy tenyleg megerik az arukat?
    A hasznaltpiactol sem zarkoznek el - de ahogy latom nem igazan kerulnek eladosorba az ilyenek.
    Szoval kerhetnek par akar konkret tippet, hogy mit, hol meg hogyan erdemes probalgatni? Vagy van valami osszefoglalo errol? Magyarorszagi vetel elony lenne. No meg a sok evnyi garancia :D
    Elore is nagyon szepen koszonom!

    Gender of electrical connectors is defined by the pins.

Új hozzászólás Aktív témák