Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz fulton #6333 üzenetére

    Néztem ezt az iracing szimulációt, ez most havi díjas jól láttam?

  • Kashim

    őstag

    válasz fulton #6333 üzenetére

    Oculust nem volt még alkalmam próbálni sajna, de kíváncsi lennék élőben is megtapasztalni a különbségeket. Facebook üzletpolitika meg a lopott ötletek miatt viszont elvből nem vennék magamnak az biztos.
    ---

    DAS amúgy nagyon jó. Nem is értem miért nem lehetett alapban így kiadni a Vive-ot. Kényelemben össze se hasonlítható az vacakkal amit adnak mellé. Sokkal fixebben ül az ember fején és stabilizálja az alapban orr nehéz fejegységet. Legjobban azoknál a játékoknál észrevehető a különbség, ahol az ember sokat forgolódik meg gyakran néz lefelé. Nekem ilyen körülmények mellett a sima strap még megszorítva is gyakran elcsúszott a fejemen és állogatni kellett játék közben az egységet. Ráadásul sosem lehetett úgy beállítani, hogy fixen középen álljon, mert a súlya miatt bukott előre/lefelé és a szemhez képest elkezdett szögben állni. Ezzel meg van egy merev keret ami ezt megakadályozza és nem mozog el.
    A beépített fülesek is egész jól torzítás mentesen szólnak, teljesen megfelelnek a célnak. Alapban, hogy a le-fel vétel innentől tök gyors és kínlódás mentes, nem kell fülessel is vesződni meg vigyázni a sorrenddel le ne rántsd a fejedről az egészet, néhány embernek már megváltás lehet önmagában, főleg egy társasági viveozásnál.

    Hogy megéri-e ezért az árért az kérdéses / szubjektív. Meg lehet lenni nélküle is, ez egy kényelmi kiegészítő, úgy is kell kezelni.

Új hozzászólás Aktív témák