Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz fulton #55673 üzenetére

    Nem tudom valóságban milyen lesz ez a Apple Vision Pro - de youtu bemutató alapján nagyon üt minőségben. Érdekes egy kijelzője van, olyan mintha átlátnál rajta, kivülről is kijelzős lesz? :F ára is szép

    [ Szerkesztve ]

  • BusinessGuy

    őstag

    válasz fulton #55673 üzenetére

    Cv1-hez képest ordító ugrás nem csak a felbontás de a szinte 0 screendoor és pancake lencse miatt is. Godray nincs, a kép tűéles szinte mindenhol. Viszont a kontraszt és fekete nem lesz olyan mert nem oled mint a CV1. Ilyen téren olyan kb mint egy átlag moziban kivetítővel színre kontrasztra feketére. 4k tartalmat nézve teljesen korrekt felsőkategóriás FHD projektor élményt ad virtual moziban. 3d filmekben többet.

    Filmezés apptól függ, van még optimalizálatlan app ami lezabálja stream alatt is az akksit de igen 2+ órát bír rendes appal filmre. Rádugott tápról vagy megfelelő powerbankról tartja a szuflát.
    A feltöltés lassú. 2-2.5 óra nulláról de ezt még tesztelgetem mert elméletileg gyorsabban tölt full kikapcsolva és nem menüböl lelőve (ez állítólag bugos még).

    Apple vision pro meg....Ha engem kérdezel hatalmas kudarc lesz amit talán az elvakult apple fanok mentenek meg a brutális bukástól akiknek mindent el lehet adni brutálisan túlárazva - máig a kedvenc apple termékem a 4db kerék mac pro-hoz 350.000 forintért... [link] :C :C
    A Vision pro áráért konkrétan veszel egy quest3-at összeraksz mellé egy full highend kategóriás szgépet egy 4090-el pcvr-hoz, és még veszel egy rakás kieget a fejeshez vagy játékokat. Nem hiszem hogy az a fejes annyival többet fog adni hogy önmagában ennyit érjen, de ki tudja amíg nincs a piacon....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák