Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz fulton #33828 üzenetére

    Megmondom őszintén hogy mikor először felvettem nagyon fura volt, de hozzá kell tennem hogy kihagytam egy hónapot mert szeptember közepén eladtam már a Questem.
    Most viszont már napi használatban van és nem érzem rossznak - igaz max egy órát nyomtam egyhuzamban eddig.
    Azt is hozzá kell tennem hogy most valahogy rákattant az egész család, talán karantén miatt. Sőt feleségem bele sem nézett az elsőbe, most meg ebben akar edzeni.
    Szóval 5-en vagyunk már egy szemüvegre, ezért nem csak az én szavam dönt már :)

    [ Szerkesztve ]

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz fulton #33828 üzenetére

    Hogy kicsit kontrasztosabb képet kapj:

    Az egyik barátomnak 72-es IPD-je van és a piacon semmit nem talált ami számára megfelelő lenne, egyedül az Odyssey+ az ami neki megfelelt. Intoleráns az alacsony IPD-re, homályosan lát és ha 10 percnél tovább használ alacsony IPD-s beállítást, akkor nem érzi jól magát. Mondjuk ő igazi finnyás user, de azt hiszem így kerek a történet: van aki nem bírja, ha nem megfelelő az IPD beállítás.
    Tájékozódni persze lehet, de az egyetlen megoldás ha te magad tapasztalod ki mi az ami számodra jó. De ebben partnerek a viszonteladók, internetes vásárlást mindig vissza tudod küldeni 14 napon belül. Ha küldöld, akkor külföld, max buksz egy posta árát de akkor sem százezreket buksz.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák