Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz bali777 #49606 üzenetére

    Nálam az a baj, hogy lélektanilag kb. ez a TOP felső lélektani határ amit egy VR headset-et adnék, ami még tavasszal egy Lenovo Explorer-ről vagy egy Acer WMR-ről indult, de, az itt a topikban kapott javaslatok hatására módosult a Quest 2 irányába. Ekkor is leginkább használt , lehetőleg alig használt megoldásban gondolkodtam, olyan 120e Ft körül, és akkor még voltak is. Mindenek előtt persze a gépemet kellett felkészítenem a VR-ra, így egy RTX 3070-el és egy Ryzen 5 5600-al alapoztam meg a dolgot, ami mondanom sem kell, szintén nem volt ingyen. Közben mint minden másnak is a Quest 2 ára is fentebb ment és jelenleg majdcsak annyiért kínálnak egy használt headset-et mint amennyibe tavasszal egy új került, az új, pedig ha ha eltekintünk a mostani az Amazon-os akciótól, simán 200e Ft van felett van. Gondoltam ha már eljutottam idáig, kihasználom az akciót, és az eredeti, tavaszi elképzeléseimmel szemben berendelek egyet 50e Ft plusz ráfizetéssel, mert nagyon mást nem tejhetek. Persze közben volt az a kis közjáték, hogy Quest 2 vagy Pico 4, de mivel a tesztek szóltak feltétlenül a Pico 4 mellett, annak ellenére, hogy bizonyos paramétereiben jobb, és itt van ez az Amazonos akció, kb pont is került a dolog végére, így maradt a Quest 2, amit ha nem olvasnám a rengeteg mostanában fellépő problémát, és azt, hogy sokan már az eladást fontolgatják, ma menne is a kosárba, így viszont ismét elbizonytalanodtam. OK, de akkor mit vegyek, mégiscsak Pico 4-et, miközben ha jól tudom PCVR esetében az adatátvitel és a szoftveres környezet ott sem az igazi, ráadásul még drágábbra is jönne ki? :(

Új hozzászólás Aktív témák