Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Lorke_

    csendes tag

    Sziasztok!
    Olyan problémám van, hogy adott egy Oculus Rift S. Van 3 gép:
    I5 6600K + 1070 / I7 7700hq + 1060 (laptop) / Ryzen 7 3700x + 2080
    Az első kettőn (inteles konfig, nem tudom számít-e) minden gond nélkül megy a rift. A játékok nem akadoznak.
    Az AMD-s gépen szinte mindegyik játék elég hamar elkezd akadozni. (graf. beállítástól függetlenül) pl: elfordítom a fejem és ugyanaz a kép "jön velem" :). Akadozik a hang is. Ha ilyenkor kilépek az Oculus home-ba (jobb kontroller alsó sűlyesztett gomb) várok pár mp-et, majd visszalépek, akkor kb. fél percig megint jó.
    Ha a 1060-as lapin túllövöm a graf beállításokat, akkor se így akadozik, csak simán érződik, hogy nincs meg a kellő frissítési sebesség.
    Uninstalláltam minden monitorozó programot, Asus alaplapi szarokat, NVidia control panelban minden alapon.
    Nem tudom, hogy ez USB-s probléma-e, de minden USB csatit végigpróbáltam. Letiltottam minden USB-n az energia gazdálkodást. Maradt a VGA-n az USB-C, de nincs hozzá átalakítom, rendeljek?
    Arra is gondolok, hogy dec. közepe táján volt egy oculus-os frissítés, lehet azóta szar. Dec. elején jött meg a Rift, próbálgattam pár napig (3700x + 2080), de nem rémlik, hogy ilyen szar lett volna. Utána a laposon használtam.
    Ötlet?

Új hozzászólás Aktív témák