Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Menthirist #2005 üzenetére

    Köszi az észrevételeket!

    GV-t azért használtam mert a fórumban már korábban elkezdték a rövidítését, nem tudom honnan jött nekik de én is totál átvettem. Akár a GVR-t is javasolhatnánk, de nem tudom melyik a szélesebb körben elfogadott rövidítés akár redditen vagy más külföldi fórumokon ezért ezt a topikot és az itt fórumozókat vettem alapul.

    "Oculus Store - GV-hez is!" itt átírtam, de akkor kérdés, hogy írjam át a másik 3 helyen is ahol előfordul ugyanitt a VR tartalmak között? Illetve ha már itt tartunk az összefoglalóban több helyen is használtam más rövidítéseket amik szintén megtalálhatóak a szlengszótárban, gondoltam ez így rendben lesz vagy mégsem (Pl.: HMD) ? :F

    Az SDE rövidítést egyfelől azért nem támogatom mert még sehol nem olvastam így (ettől függetlenül rövidíthetik máshol csak én nem találkoztam vele), mindenhol ahol eddig olvastam teljesen ki volt írva, másrészt meg ez nem mozaikszó gyűjtemény, hanem szlengszótár, ahol szerintem nem követelmény az, hogy az első alak rövidítés legyen mivel akkor a Motion Sickness-t is rövidíteni kellene ms-nek ami szerintem több zavarhoz vezetne a fejekben, mint amennyi hasznot hozna.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák