Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz aneda #2643 üzenetére

    ..multimédia - GPS kombó szempontjából akkor mit javasolnál?
    Nincs nagy kínálat, na. :(

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

  • Lizsó

    csendes tag

    válasz aneda #2643 üzenetére

    Igen, mint korábban írtam a BLP-890-es csak a 2005 előtti modellekhez jó. Itt nincs a gyári alu (vagy fa) körbefutó keret a fejegység, klíma egység és az alsó gombsor körül.
    Akinek 2005 utáni s60-asa van, annak csak a BLP-840-est lehet beépíteni.

    Egyébként ezeken alap a zöld gombszín, és a kijelzőn az érinthető gombok színét is be lehet zöldre állítani (4 szín választható) Az egész háttérnek meg bármilyen színt vagy képet lehet tenni.

    A gyári HU-850-es egyébként szépen szól. Csak nekem hiányos.
    - Hiánya pl. az MP3 lejátszás.
    - Hiányzik az USB. Egy 32 GB-os kártyán van az összes hallgatni kívánt zeném. Persze ráköthető egy telefon vagy MP3 lejátszó AUX módban, de így állandóan a telefont kell nyomkodni számok vagy lemez váltásakor. Kormányvezérlés felejtős.
    - Hiányzik a bluetooth telefon kihangosítás is. Van ugyan beépített telefonon, de ehhez autós társkártya kell, és nekem 2 telefonom van (céges + magán), tehát ez sem megoldás. Korábbi s40-emben volt egy Parrot kihangosító, amelyhez mindkét telcsi csatlakozott.

    Egy új 2DIN-es fejegység ezeket mind tudja, sőt még számos funkciója lehet. (pl. DVD, tolatókamera, navi, stb.)

    Az autóhifis a "premium sound" miatt mondta a korábban felsorolt problémákat. Állítólag az alap ill. performance kivitelekkel semmi ilyen gond nincs.

Új hozzászólás Aktív témák