Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <NewL>

    addikt

    válasz rii #6870 üzenetére

    ezt az iomegát néztem MM-ban, még véletlenül sem ilyen színű mint ami a boritókon meg a googles képeken van, sokkal sötétebb. ez a silver-alu szín és a fémet csipázom inkább. de egyébként tényleg jól néz ki, csak nagyobb kell. már van ilyen passport hordozható "vinyóm" a 80gb-os iPod-om. elég gyors, kicsi, meg zenélni kocsiban, utcán faja.

    az ego az tetszene, csak elég húzós az áruk.
    lakkos műanyagot semmiképpen nem akarok venni, rosszak a tapasztalataim vele. feketét meg végképp nem (tényleg) fekete nem kell mert látszik rajta a por, kosz, szösz minden:D ha meg törölgetem tiszta karist lesz. bár ez a samu bejönne, ezüstbe:)

    inkább jó ha van rajta firewire. de természetesen itthol használnám csak.

    de akkor így annyira nem is rossz ez az ár a használt wd-re amit kinéztem. a kék led meg ha idegesít, dobok rá egy nagy almás matricát, van:D

    mivel full hülye vagyok, ezért kérdezem meg. az 1tb-os vinyó között meg az 500gb-os között méretben van különbség. pl ha később bővíteni akarnám azt a wd házat, és az egyiket nagyobbra akarom cserélni akkor bele lehet rakni, flex nélkül?:)

    mindenképpen vennem kell valamit, mert 5gb szabad helyem van már csak, és 1-2 film lehet csak a gépen.

    [ Szerkesztve ]

    There's an app for that

Új hozzászólás Aktív témák