Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz titi12 #41767 üzenetére

    Van mentés, de elég meglepő volt számomra.
    Tippem szerint az iCloud-ban voltak, mert eddig automatikusan visszajöttek minden egyes (újra)telepítéskor.(Azt se tudtam, hogy választhatok, hová tegye a Safari a könyvjelzőket)
    Csak kíváncsiságképpen meddig tartott volna a konverziós rutin megtartása a későbbi kiadásokban? Mitől evidencia hogy nem hagyok ki 1-2 főverziót?
    Tegyük fel átesik egy konverzión(vagy nem), ez nem magyarázat arra, hogy van ami megmaradt, van ami eltűnt. Ahogy a jelszavak esetében is történt. Olyan jól sikerült a könyvjelzők törlése, hogy az iPhone-ról is eltüntette őket. Még csak rá sem kérdezett, hogy ez és ez lesz, aminek a következménye az lesz hogy...,biztosan akarod?

    Már vissza is tértem Catalinára. pl. az új(Monterey-es) Safari megbolondult a PH fórumától. Írtam egy hozzászólást, és egyszer csak elkezdett scrollozni, újratördelni az oldalt, de úgy hogy egy hozzászólást se lehetett látni, csak a hátteret. Gondolom telepítés után frissült a Safari, és ettől kiborult a bili a 2012-es minin.

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák