Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    Köszi srácok!

    Egy táblázatban összeraktam a teljesítménymutatókat és árakat, melyektől még inkább elbizonytalanodtam.

    Az i5-4590 a kiindulási alap. Ezt tekintettem 100%-nak, mert ezzel már elégedett lennék, illetve ez az idei modell. Csakhogy ha egy 250 GB-os SSD-t szeretnék bele a vinyó helyett, az még vagy 60-70 ezer Ft minimum, szóval az ár nem teljesen fedi a valóságot.

    Azt hiszem egyelőre várok. Majd ha megjelennek az új típusok, visszatérek a dologra. Állítólag nemsokára érkeznek, lényegesen komolyabb grafikus teljesítménnyel. Ha meg nem, akkor sem vesztettem semmit...

    Vélemény?

    A CPU teljesítményadatok innen vannak: [link]
    Valamennyi %-os érték az említett 100%-hoz van viszonyítva. Ár és teljesítmény is. Ez kissé csalóka, mert a kétmagos valójában jóval kevesebbet nyújt a valóságban. Legalábbis mobil és asztali között én így tapasztaltam...

    Ezen túl természetesen figyelembe kell venni a grafikus teljesítményt, kijelzőt, egyéb hardverelemeket is. Azokkal most nem foglalkoztam, tisztán a számítási teljesítmény érdekelt, ami mondjuk videókonvertálásnál egyértelműen a legfontosabb dolog. Persze a mindennapi életben nem csak ez számít. Majd próbálok egy súlyozott listát is készíteni valamikor. Kíváncsi lettem...

    [ Szerkesztve ]

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Új hozzászólás Aktív témák