Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz Tecsa #8642 üzenetére

    Nem tudom pontosan, ezért is írtam, hogy javítsatok ki ha nem így van. Én azt tapasztaltam, hogy még egyenesben is folyamatosan feszes a kormány, mintha elő lenne feszítve.
    De ugyan ezt olvastam tesztekben is, azokban is azt írták, hogy folyamatosan feszes a kormány Fanatec esetén. Volt Saitek R660GT-m és azon tapasztalható volt a jelenség, hogy amikor egyenesen mentem mintha teljesen kikapcsolt volna a motor. Ugyanezt a Thrustmaster RGT-nél már nem tapasztaltam.

    Arty
    Azt elfelejtettem leírni, hogy az én Fanatec-em is azt csinálja, hogy bekapcsolásnál a kalibrálás végén nem középen áll meg a kormány, hanem kicsit balra kb. 1-2 fokkal,de ettől még nem ott van a középállás. Amikor belépek a Fanatec szoftverébe az automatikus kalibráció után, látszik a csúszkán, hogy 2-3 egységgel balra áll a jel. Ha a visszaforgatom a kormányt pont középre, a csuszkán a jel is beáll 0-ra. Kipróbáltam azt is, hogy kalibráció után nem nyúltam a kormányhoz, abban pozícióban hagytam, amiben megállt, és azonnal elindítottam egy játékot, betöltve egy pályát. Végig úgy hagytam a kormányt., és amikor az autó elindult, azonnal berántotta középre, tehát tökéletesen működik, és nincs jelentősége, hogy nem középen állítja meg, amikor lekalibrálja. Az, hogy ez miért van így nem tudom, de nincs jelentősége.

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

Új hozzászólás Aktív témák