Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jasohn

    tag

    válasz jano_77 #14 üzenetére

    Persze,általában minden alaplapon van valamennyi tutning lehetőség.
    Nem tudom mennyire vagy isemeretes a számítástechnikában.A BIOS-ban kellene keresned ezeket az állítgatási lehetőségeket,melyek általában az FSB állításával növelik a rendszer teljesítményét.Az alaplap tutningolásán gondolom ezt értetted,ha nem akkor légyszives próbáld meg konkrétabban elmagyarázni,hogy mégis mire gondoltál.
    Beletenni bele lehet a kártyát minden Pci-E x16-os foglalattal rendelkező alaplapba,olyanba is mint a tiéd.Nem tudom milyen a jelenlegi videókártya a gépedben,de ha váltani szeretnél nem valami ütős lehet szóval mindenképpen érdemes lenne cserélned,még akkor is ha a procid csere után is csak mondjuk 85%ra tudja kihajtani a karit,mert a teljesítmény még így is meggyőző lesz.Igen,több mint valószínű,hogy mennek együtt.Húzni a procit a már fentebb említett módon az alaplap BIOSában tudod de csak óvatosan,alaposan plvass utána vagy kérdezz!!!Ramok húzása is együtt zajlik a proci húzásával,bár vannak lapok melyekben(és az újabbakban már szinte mindig lehetséges)a memóri és a processzor sebesség arányát lehet állítani.Igen,természetesen rá fog menni a procira mivel LGA 775ös foglalatú,az alaplapra már nem tom rá kellene próbálni,de valszeg arra is simán.
    Ha van valami kérdésed nyugottan kérdezz,itt mindenki majd a tőle telhető maximális figyelemmel segít majd! :K

  • szacsee

    nagyúr

    válasz jano_77 #14 üzenetére

    Kezdem sorjában...ha nem baj..ill nem sorjában: ;]

    3. Az artic cooling rámegy, mivel itt valaki egy 7700 Cu-val használta és akkor nagy valószínüséggel az is rá fog menni...ez a képe ha jól sejtem és nincs nagyon útban neki semmi..

    2 Radeont bele lehet tenni, bár ezt az a proci nem nagyon tudja kihajtani sajnos...még tuningolva sem!!!! :(
    A proci nem biztos, hogy menni fog benne, itt a manualja..
    Ahogy nézem Sis chipset, ami nem a túlhajtásáról híres...

    1. Nagyjából nincs!

    Ha nem vetted még meg, akkor ne is tedd, ha megvetted, akkor használd úgy ahogy van, de pénzt ne költs rá...max egy VGA-t amit akár egy későbbi brutál konfigban is megállná a helyét...de a tápra figyelj, hogy elbírja-e ...sztem nem fogja, de nem tom milyen táp van benne.

    Hosszabb távra ha teheted inkább kuporgass egy sima P35-ös chipsetrü alaplapra, amiben egy E2xxx szériájú Dual Core (C2D mag kevesebb FSB-vel és Cashel) már tuningolhatsz min 2,6- 3Ghz-ig, na ez már kihajt akármilyen VGA-t nagyjából...
    Táp az valami minőségi 350-400W-ost ajánlanék, de ha van valamilyen, akkor írd le a tipusát és megaszondjuk jó leszen-e... :R

Új hozzászólás Aktív témák