Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Parci #59025 üzenetére

    Ha a hulyeseg terjesztese alatt az alapelvek III.10.1, III.10.7 es III.10.8 pontjait erted, akkor nem csak itt :DDD.

    Anno par eve poltopikban is megleptuk, hogy merlegeles nelkul toroltunk minden linket impresszum nelkuli oldalakra (es barmi maradhatott aminek volt valos impresszuma). Meglepo volt latni, hogy hirtelen mennyire kifogyott a trollok municioja utana. Twitternel ehhez kepest a mai napig lehet mitigalni, "nem az en velemenyem csak linkeltem".

    szerk: Egyebkent en se vagyok benne biztos, hogy a torles a legjobb megoldas es azt is tudom, hogy itt mindenki a helyen kezelte volna.

    Egy szakmai topikban egy hasonlo orbitalis baromsagot jellemzoen ugyanugy torlunk, mert tobboldalas, teljesen felesleges thread lesz belole mindig.

    szunya1: persze.

    nehez kerdes egyebkent. nezd olyan szemszogbol, hogy ez egy IT forum. egy normal topikban kirohogik azt, aki a kamu "tesztoldalak" orbitalis baromsagaival spammeli a forumot (aztan ha abbol nem ert jellemzoen flame lesz a vege), mas temaknal ez a termeszetes vedelmi mechanizmus nem mukodik.

    szuperterjesztok vannak, ld tavaly koreaban az eset az istentiszteleten, a konditeremben es a kizarolag ferfiak alltal latogatott barban. mindenkinek joga van olyan okosnak lennie, amennyire akar, viszont itt van tarsadalmi faktor is, egyszeruen masok is belehal(hat)nak.

    hosszu tavon az erto olvasas es a forrasanalizis kezsegek fejlesztese szerintem is sokkal jobb megoldas, viszont rovid tavon dezinformacios kampanyok ellen (pl az 5G miatt halnak meg az emberek!!4!!4!4!!negy!!!!) az elereseik nukeolasa a megoldas.

    daneel_hu: :R

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák