Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ezekiell

    veterán

    válasz pjen #26680 üzenetére

    Sztem is félreértés van a levegőben :)

    Sehol sem állították le az egészségügyet, csak nálunk. Sehol se raktak utcára súlyos beteg embereket azzal az érvvel, hogy "talán kell az ágy". A rengeteg elbalfaszkodott intézkedésük, vagy meg nem hozott intézkedésük közül ez magasan kiemelkedik, mint katasztrófa. Sose szabad ezt megbocsátani nekik.

    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz pjen #26680 üzenetére

    Ja nem:) Fogászat mondjuk úgy hallottam necces, hálistennek nekem épp nem rosszalkodik egyik fogam sem.

    Ezt a kórházi népirtást az egész Földön csak a magyar kormány csinálja:((.

    #26684: a mostani se kutya tétel, de az igazi nagy dohány abban van, hogy hány ágyat is engednek majd vissza/hány kórházat, klinikát szántanak be majd véglegesen?

    #26686: Február ELEJÉN, amikor még dunsztunk se volt európai gócokról, már vot kínai statisztika, mely szerint 70 fölött simán 10% körüli a halálozás. Nem államtitok infó, a worldometers-en is kint volt, azóta frissítették-felülírták, úgyh az eredeti dátum már nem látszik. Innen már csak egy óriásamőba értelmi képességeivel kell összeadni, h mi történik egy csapat szűk helyre bezsúfolt, sokszor közös WC-t, zuhanyt használó időssel, akikre a síszünetben mindenhová mászkáló fiatalok vigyáznak...

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák