Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HellGreg

    őstag

    válasz Graphics #115379 üzenetére

    :Y En arra vagyok kivancsi, te mi alapján ajánlod az oltast? Végzettséged orvosi, vagy mi az alapja? :C
    Az ezo tv-ben mondta egy angyalkommunikátor.

    A normálisabb emberek az elismert szakemberekre hallgatnak általában, akik egybehangzóan álítják, hogy a harmadik oltásra nagy szükség van. Te honnan meríted az ismereteidet, ha már itt tartunk?

    [ Szerkesztve ]

  • Mr K

    senior tag

    válasz Graphics #115379 üzenetére

    "De a masik kerdesem még él, a linkelt oldalt ismered-e? Es mi a véleményed róla?" (A VigiAccess-ről van szó.)

    Az oldal néhány alapvető tudnivalóval indít, amit ki is pipáltatnak alul, hogy tudomásul vetted, anélkül nem enged tovább. Ilyenek:

    1. Mellékhatásokról van szó, amik gyógyászati termék (pl. vakcina) használata után következtek be, amik vagy kapcsolatban vannak a termékkel, vagy nem.
    2. Az oldal nem tartalmaz információt semmilyen megerősített kapcsolatról a mellékhatás és a termék között.
    3. Az oldal nem alkalmas arra, hogy egy adott termékkel kapcsolatos mellékhatás valószínűségét meghatározzuk.
    4. Az oldal nem alkalmas arra, hogy gyógyászati termékek egymáshoz viszonyított biztonságosságát összehasonlítsuk.
    5. Az oldalt nem szabad arra használni, hogy egy kezeléssel kapcsolatban bármilyen döntést hozzunk.

    Az ilyen oldalak úgy keletkeznek, hogy bárki bejelenthet bármit, amit egy bizonyos kezelés után tapasztal. Pl. nekem havonta párszor fáj a fejem. De ha pont egy lázcsillapító tabletta bevétele vagy akár egy oltás után fáj, akkor azt bejelenthetem, mint mellékhatást. [Ezt mások elolvassák, jól megijednek, és kidobják a gyógyszert, amit az orvos felírt nekik, aztán jól kórházba kerülnek a kezeletlen betegség szövődményei miatt, a kórházban aztán beveszik a sokkal durvább orvosságokat is.]

    Amúgy szerintem ennél vannak jobb ilyen oldalak is: ez kimondottan használhatatlannak tűnik, mert ahogy nézem, itt pl. a vaxzevria meg a spikevax ugyanavval a mellékhatás felsorolással rendelkezik!? Ez így egy nulla. (IMHO)

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák