Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Parci #56547 üzenetére

    Nem Vita tártyát akarom képezni, de 19 évesen csináltam. Most 27 vagyok eltelt 8 év és a vesém még se ment szét tőle.
    Akkor megy rá a veséje az embernek ha nincs elég folyadék mellete.
    De 2,5-3 liter vizet általában be kell mellete csavarni és akkor nem probléma.
    Elég sok ismerösöm van akik kondi terembe járni, Multi Pro-t is szedd egyik ami elég sok vitamin van és neki sincs semmi baja.

    Főként ez egy kisérlet volt 19 évesen, mert akkor utáltam hogyha bekaptam valami betegséget 7-10 napig köhögtem stb.
    Kipróbáltam egy cikk szerint komoly betegség esetén napi 8000 miligramm elég gyorsan felturbozza az embert.
    Mert csak 2 napig csináltam, helyre hozott és nem is szoktam ilyesmit csinálni manapság! :)
    Manapság 1000-2000 milligrammot iszok alkalmanként. És nem érzem semmi hatását, haver velem egy idős folyton issza az energia italokat söröket. Ő volt korházban vesekővel.....
    Szóval hogy mi a káros, és mi az egészséges lehetne róla topikot nyitni. :D

    #56552Sped
    Igen pár éve én is voltam laboron, és azt mondta példa értékü a vérképem.
    Hát főként fiatalon szedtem sok vitamint, 18-21 évesen most már én is csak alkalmanként szedem őket.
    igazat megvallva most már én is próbálom a normális étkezéssel bevinni a vitaminokat. Teljes kiörlésü kenyeret, eszek néha natur joghurt. Zöldség, gyümölcsök stb, de néha azért eszek egy fél gerezd fokhagymát ha kapar a torkom.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák