Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neutron22

    tag

    válasz #71562240 #7267 üzenetére

    (#7265) Bodz válasza WolfheartGR (#7263) Ezért érdemes átjárni más topicból :K

    (#7267) kammerer válasza zoltankakuk (#7261) Ezért nem érdemes átjárni :( Azokat okítsd akik nem értenek a fülesekhez, vagy legalábbis azt ne, aki segít is itt a fórumban. Szerintem a véleményét megoszthatja mással, mint ahogy ti is megtettétek, legyen bármiről is szó. Nem háborút szeretnék, hanem megvédeni, mert sokat tesz és sokat segít ebben a fórumban, ezért remélem nem veszed zokon, de ne b...átok már őt és ha gyengének tartjátok a színvonalat, akkor gyertek át és növeljétek :DDD :R (ez nem neked szól hanem a szép hajú dudika10 fórumtársnak :R )

    [ Szerkesztve ]

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz #71562240 #7267 üzenetére

    Ez nem kibicség volt, hanem egy korrekt reagálás! Köszönjük, az ilyen hozzászólásokra sokkal szívesebben reagál az ember, mint pár korábbira! :R

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • drzozo

    senior tag

    válasz #71562240 #7267 üzenetére

    Vártalak, nélküled nem lenne kerek egész (kicsit meg is lepődtem, mert ez a hozzászólásod elég korrektre sikerült, néhány dolgot leszámítva). Felőlem aztán abba a topicba írtok, amelyikbe akartok, nem kell engedelmet kérni, tőlem főleg nem. Hallani nem is szoktam, maximum olvasni. :) Az általad említett ritka kivétel igen erős túlzás, nem kellene 2-3 oldalt "visszapörgetnem" ahhoz, hogy találjak olyan hozzászólást, amiben vagy a Beats-et, vagy a gamer fejhallgatókat szidják. Csak, hogy tovább menjek rögtön jön az előbbi szavakat tartalmazó hozzászólásokra a válasz, miszerint a már korábban említett három stereo fejhallgató lazán alázza azokat hangminőségben. Nem véletlenül írtam ezt a hármat, illetve igazából inkább kettőt, mivel mindig ezeket olvasom, annak ellenére, hogy szerinted nem szokás (a HD201-et valaki ebben a topicban említette meg, ezért lett csak felvéve a listára).

    "Abban a topikban a zenei minőség áll a középpontban, ezért az ottani hangadók tudják, hogy csodák nincsenek."

    És mi ezt sosem kérdőjeleztük meg. Ha valaki nagyobb %-ban zenére venne fejhallgatót, és ebbe a topicba téved be, küldjük hozzátok, ahogyan teszitek (pl. játéknál) Ti is fordítva. A különbség annyi, hogy Ti előtte még egyet-kettőt belerúgtok, amiért szerencsétlen ideje nagy részében játszani szeretne, amiért fontos neki a hangok (lépések, lövések, lásd wolf. hozzászólása) pontos iránya és amiért mondjuk fontos neki a mikrofon.

    "...egy adott árkategóriájú gamer fejhallgató zenében is versenyezni tud a hasonló árkategóriájú zenei fejhallgatókkal."

    Nem értem, hogy ez a mondat miért nem tud a másik topic hangadóinak tudatáig eljutni. Ennyire nem kell beszűkült látókörrel rendelkezni. A zenei minőséggel foglalkoztok, sokatok szinte 50k feletti stereo fejhallgatót használ, zenére, és nem játszik, nem azzal filmezik. Kétlem, hogy nagy részük hallott volna már high-end gamer fejhallgatót "menet" közben, mivel nem fognak ilyenre beruházni, kipróbálni meg nem lehet őket itthon. Viszont mint budapesti lakos felajánlom, hogy bárkinek szívesen megmutatom egy személyes találkozón (át lehet jönni nyugodtan kipróbálni), hogy hogyan is szól egy ilyen. Lehet mégsem annyira rossz, mint amilyennek gondoljátok.

    Véleményem szerint semmit nem vetítettem rá a másik topicra, tényeket közöltem, olyanokat, amelyeket a hozzászólásokban láttam. Ráadásul a ferdítés nem nálam kezdődik, hanem ott, hogy a Maxell hangminőségben veri a Beats-et vagy mondjuk egy Razer high-end terméket.

    "Nem akarnak kisebbségi érzéseket kelteni a zenei fejhallgatósok a gamerekben, hanem inkább mások a szempontjaik, mint a gamereknek, és a két terület szempontjai néha (soszor) egymás ellen hatnak."

    Akkor egyúttal dudika10 kollégának is (bár tudom, hogy nem beszéltek) elmagyarázhatnád a multimédia szó jelentését, hiszen ez a mondat jól megvilágítja, hogy mi értelme van ennek a topicnak. Felesleges erről vitázni, mert nincs egyforma ember, mindenkinek más-más igényeik vannak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák